Şimdi Ara

S3 açılmama problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 3 sene almış olduğum bi s3 cihazım var. soketinde şarj olmama probleminden dolayı mahalle arasında bi telefoncuya verdim. adam ne yaptıysa telefon açılmıyo. bataryayı başka bi cihazla şarj etmiş taktığında görüntü gitmiş. başka yer tamiere verdim. ne olduğunu bulamadılar.

şimdi benim makineden umudum gitti. tabi tamiri olsa çok iyi olurda. asıl istediğm içindekileri kurtarmak için bi yolu var mıdır.yardımlarınız için teşekürler

• arkadaşlar en ufak bi yardım çok makbule geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: no nick no comment

arkadaşlar 3 sene almış olduğum bi s3 cihazım var. soketinde şarj olmama probleminden dolayı mahalle arasında bi telefoncuya verdim. adam ne yaptıysa telefon açılmıyo. bataryayı başka bi cihazla şarj etmiş taktığında görüntü gitmiş. başka yer tamiere verdim. ne olduğunu bulamadılar.

şimdi benim makineden umudum gitti. tabi tamiri olsa çok iyi olurda. asıl istediğm içindekileri kurtarmak için bi yolu var mıdır.yardımlarınız için teşekürler

Hocam ne olursa olsun mahalle arasındaki servislere vermeyin gidip samsung servisinde paralı yaptırın cok daha kaliteli olur.O telefona herşey olmuş olabilir eğer başka batarya ile açılmıyorsa önce switch değişir oda olmuyorsa sorun board dadır hiç bir şekilde tepki vermiyormu telefon başka bataryalarla denediniz mi ?

• zweihanderr kullanıcısına yanıt
    dostum başka batarya taktım açılmadı. sıkıntı bataryayı geçti. başka bişeyler olmuş olablir ama hiç bilmiyorum.ne olabilir sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: no nick no comment

dostum başka batarya taktım açılmadı. sıkıntı bataryayı geçti. başka bişeyler olmuş olablir ama hiç bilmiyorum.ne olabilir sizce

Bataryanın kendisi sorunlu olabilir batarya kontaklarında kopma kırılma temassızlık olabilir.Şarj soketi bozuk olabilir o yüzden içi dolu başka batarya ile dene dedim.Açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyorsa LCD kırılmıştır çoğu zaman görülmez ışık altında ince kamerayla belli olur.Bunların dışında hiç açılmıyorsa dediğm gibi switch değişir.Oda düzeltmediyse anakart gitmiş.Açıp bakmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zweihanderr -- 7 Ağustos 2015; 11:09:39 >
    Peki bu switch dediginiz ne oluyo. Ekrani saglam. Bide ben telefondan artik hayir beklemiyorum. Icindeki fotolari belgeleri kurtarma yolu var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • no nick no comment N kullanıcısına yanıt
    Ekranın sağlam oldugu kolay anlaşılmaz hocam mikro kırık olsa siz göremessiniz anca servis görür.Swich acma kapama tusunun altındaki mekanizmadır eğer o bozuksa işlemiyordur ve telefon acılmaz tepki vermez.Kurtarma olayı anakarttaki ağrızaya bağlı burdan ne söylesem boş servise götürmeniz en iyisi olur.
    Tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.