Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Çükübik Sarıoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

Sen geçen hdp destekli mhp chp koalisyonuda istiyodun ,sen mhpli değilsin antiakplisin.

ne yani yanlış mı yazmışım? az önce hortlattım o konuyu zaten

akp yolsuzluklar yargılanmasını, 4 bakanın yüce divana yollanmasını istemek suç mu?

Suç değil ama akp gitsin diye hdpye oy verenlerden bir farkın yok gözümde .Yani başlığa boşuna mhpliyim falan yazma kimse yemiyor bunu
  • quote:

quote:

quote:

Sen geçen hdp destekli mhp chp koalisyonuda istiyodun ,sen mhpli değilsin antiakplisin.

akp yolsuzluklar yargılanmasını, 4 bakanın yüce divana yollanmasını istemek suç mu?

Suç değil ama akp gitsin diye hdpye oy verenlerden bir farkın yok gözümde .Yani başlığa boşuna mhpliyim falan yazma kimse yemiyor bunu

valla belediye seçimleride dahil hep mhp attım, kimseye kendimi inandırmak zorunda değilim

• Sen mi Mhplisin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bunu istedi mi gerçekten?
    Siyasetle işi yok tek derdi ergen isyanı anlaşıldı. Popüler olanı red etme sendromu

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

quote:

Bunu istedi mi gerçekten?
    Siyasetle işi yok tek derdi ergen isyanı anlaşıldı. Popüler olanı red etme sendromu

klavyeden salla dur bakalım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

valla belediye seçimleride dahil hep mhp attım, kimseye kendimi inandırmak zorunda değilim

Bende mhpye attım ama ben mhpli değilim tam olarak akplide sayılmam ikisinede oy veriyorum .

• Yok tabi,hatta akp daha beter.Suriyeli arapları başımıza bela edip,ikinci kürt sorunu vakasını kucağımıza bıraktılar.Bunlara vatandaşlık verildiğini düşünün birde,malum parti milyonlarca oy kazanacak havadan,daha dün gelen elin arabı senin ülkenin akıbeti hakkında karar verecek.Akp bu ülkenin ayarlarıyla oynadı,ülkenin geleceğini kararttı.
  • Biri Hdp nin iktidar partisi biride yavru parti fark yok. İkisininde tek amacı ülkeyi bölmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şehitlere kelle diyen bi adamın partisi tabi ki hdpye eşit. en az ülkücü olan akpdir şu memlekette

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Burası biz Türklerin yaşadığı yer ve biz Türklerin Türkçülüğü savunması ırkçılık mı oluyor?

• Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=1543096

Pencereyi kapa ?
  • Sen daha dün chp mhp hdp koalisyon kursun demiyor muydun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Sen daha dün chp mhp hdp koalisyon kursun demiyor muydun?

evet başka türlü yolsuzluklar yargılanmıcak yoksa
  • Benim anlamadığım şu, MHP çözüm süreci derhal son bulsun diyor. Peki son bulacak terör tekrar tırmanacak buna karşı MHP'nin planı ne bilmiyoruz. AKp karşıtıyım ama çözüm sürecini destekliyorum. Benim eleştirim daha şeffaf ve mecliste tartışılmasından yanayım.
    Yarın MHP tek başına iktidara gelse planı ne ?
  • quote:

quote:

e akp=hdp ise o zaman git akp ile koalisyon yap.hem bu seçeneği seçersen chp ye de muhtaç kalmıyorsun.
    Hem de başbuğ'un kemiklerini sızlatmamış olursunuz.

.

• quote:

quote:

quote:

e akp=hdp ise o zaman git akp ile koalisyon yap.hem bu seçeneği seçersen chp ye de muhtaç kalmıyorsun.

.

ben chpnin kara kaşına gözüne aşık gibi mi duruyorum?

başka türlü hükümet kurulmuyor, 4 bakan ve yolsuzluklar hiçbir zaman yargılanamıcak yoksa

ha akparti bunları kabul edip mhp ile koalisyon yaparsa ozaman iş değişir

• quote:

quote:

quote:

quote:

.

ben chpnin kara kaşına gözüne aşık gibi mi duruyorum?

başka türlü hükümet kurulmuyor, 4 bakan ve yolsuzluklar hiçbir zaman yargılanamıcak yoksa

ha akparti bunları kabul edip mhp ile koalisyon yaparsa ozaman iş değişir

Rahmetli Türkeş sağ olsaydı görüşleri ne olurdu bilemem ama ben MHp seçmeni olsam, mhp chp ve hdp sadece 4 bakanın yargılanması için birleşseler,başka hiçbirşey için değil sadece bunun için,buna itiraz etmezdim.
    Ama sanıyor musun ki sen HDP den birşey isteyeceksin,o da karşılıksız yapacak?
    İşler öyle yürümüyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: MixeliusTR

Burası biz Türklerin yaşadığı yer ve biz Türklerin Türkçülüğü savunması ırkçılık mı oluyor?

Burası Türkiye Cumhuriyeti, ayrıştırmadan savunana ne mutlu ama sen türkü kürdü bölüp burası bizim memleketimiz dersen sap gelip saman gidersin

• (PKK+HDP)+AKP=BOP

. . . .

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Türklere "burunları bir karış havada" diyenler var. Sonra "Törklör örkçölör" der. Evet burası biz Türklerin memleketidir. Adı üstünde TÜRKiye.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.