Şimdi Ara

REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
14
Favori
41.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
Giriş
    siyaha gerek yok kırmızıyı lehimlesen yetiyor, sihaylar otak şasi zaten
  • M@rKSm@N kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiefmate

quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

http://www.buyincoins.com/item/39626.html#.VKFioF4gwo

ben bunu aldım şimdi büyük ihtimal olur. Diğer arkadaşınkinde kutuda seçenek var ya şarj ya usb diye bence o olmaz demiştim ama şarjı açıp kapatıyor herhalde olur pardon

Cannot charge the phone or tablet.

yazıyor ama açıklamada

hocam tek başına kullanmıyosun zaten 3 lü kombinasyon yapıyorsun. altta verdigim resimlerle.
     REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa'

Hocam iyi akşamlar. Resmini paylaşmış olduğum Cube iwork8 e hdd bağlamak istiyorum bana yardım edermisiniz?

Tabletin giriş çıkış portları

1 x DC in girişi
    1 x Micro usb
    1 x Mini HDMI
    1 x 3,5 mm kulaklık
    1 x TFT kart yuvası mevcut.

Saygılar sevgiler...
     REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnaltunkeyik -- 10 Şubat 2015; 20:22:47 >

• Hocalarım cube iwork8 e hdd yi nasıl bağlayabilirim bana öneride bulunabilirmisiniz?

Saygılar, sevgiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Orijinalden alıntı: bugra1c

Tam olarak aynı şeyi düşünüyorum " 8-10" civari sarji uzun giden bir cihaz almak "

Sanirim teclast x80h alacagim hocam arastirmalarim suruyor modeller uzerinde f/p orani iyi bir urun ayrica dual boot olayi var ben windowsu kullanirim bizimkiler androidi(daha kolay geliyor onlara)

Hocam tablet araştırmalarınız nasıl gidiyor, son durum nedir, ne almaya karar verdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnaltunkeyik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugra1c

Tam olarak aynı şeyi düşünüyorum " 8-10" civari sarji uzun giden bir cihaz almak "

Sanirim teclast x80h alacagim hocam arastirmalarim suruyor modeller uzerinde f/p orani iyi bir urun ayrica dual boot olayi var ben windowsu kullanirim bizimkiler androidi(daha kolay geliyor onlara)

Hocam tablet araştırmalarınız nasıl gidiyor, son durum nedir, ne almaya karar verdiniz?

Hocam şu an için tablet almaktan vazgeçtim kendime.bizimkilere bana hediye gelen note tableti verdim onunla oyalaniyorlar win8 li tabletten vazgecmemin en büyük sebebi telefonun verdiği mobiliteyi sağlayamaması pillerinin verdiği kullanım süreleri çok kötü gözlemlediğim kadarıyla 4-5 saat yeterli değil şarja bağımlı kalacak olursam da tablet yerine daha iyi performans veren laptop vb. Sistemlere bakmak daha mantıklı geldi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

alın arkadaşlar resim cektim tabletten aynı anda hem şarj edip hemde 2.5 hdd takılı buyrun.
     REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa'

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

http://www.buyincoins.com/item/39626.html#.VKFioF4gwo

ben bunu aldım şimdi büyük ihtimal olur. Diğer arkadaşınkinde kutuda seçenek var ya şarj ya usb diye bence o olmaz demiştim ama şarjı açıp kapatıyor herhalde olur pardon

Cannot charge the phone or tablet.

yazıyor ama açıklamada

hocam tek başına kullanmıyosun zaten 3 lü kombinasyon yapıyorsun. altta verdigim resimlerle.
     REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa' REEDER W7iC WINDOWS TABLET 169 TL 'Teknosa'

tam olarak linkleri verebilirmisin yanlış bir şey almayayım

tam pc gibi kullanmak istiyorum
    -monitöre full hd görüntü verip
    -klavye mouse
    -hdd bağlamak 2,5-3,5 fark etmez arada yüksek gb oyun indirmek için.

bide klavye şeffaf olmuyormu ?

teşekkürler

bide burası sıçak fırsatlar konusu varmış esasında çözümleri orda paylaşsak daha iyi olur.
    http://forum.donanimhaber.com/m_100479431/mpage_4/tm.htm

@Theologist
    @chiefmate

hocam bahsettiğiniz ürünleri aldım tablet şarj oluyor ama usb çalışmıyor neden acaba

• Isteyene benim w7ic mi 150 liraya birakirim.Bir hevesle aldim oyle yatiyor evde. Daha 5 defa bile sarj olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Ekranın içinde pislik olduğundan değişime gittim.Çek vereceklerini tekrar alabileceğimi söylediler.Ben de ellerinde olup olmadığını sordum.Var fakat tekrar böyle bir durum olursa servise göndeririz dediler.Ben de hukuk okuduğumu,insanları kandırıp beni kandıramayacaklarını,ayıplı mal olduğu için tekrar değişim yapmalarının zorunlu olduğunu söyledim.Baya bir tartıştık.İade istiyorum dedim.8-10 dakikalık arbedenin ardından iade alıp çıktım

Ayni sorun bende de var ama yemezler kavga dovus aldim urunu kavga dovus degistirecegim yarin ikisini de.birinde toz digerinde olu piksel var

Yahu bu nasıl iş hizmet hizmet diye bağırırlar bir kişi bile memnun değil bunlardan elin cinlisine ürünüm gelmedi dedim adam hemen tekrar yolladı

Elin cinlisine kurban olsun bunlar.adamlarda ticsret ahlaki var bizinkiler gibi ne gecirsem kardir yapmiyorlar.yahu istanbulun gobeginde oturuyorum her tarafimiz avm teknosa adamlarin internet sitesinden siparis verdim gunlerce ismimi magazaya bildirmediler urun teslimati icin.baska siparis verdim oncekini iptal edip iptali de gerceklestirmediler hala.ilk iptali teslimata cevirdim ikinci siparisi iptale cevirdim urunu kavga dovus aldim ellerinden onlar da sorunlu cikti simdi yine iade ve degisimle ugrasacagim biktim artik bunlardan gunde en az 5 defa konusuyorum telefonda bunlarla yasadigim stres uykumun bolunmesi de cabasi.bu aralar gece nobet tutuyorum gunduz uykum arasinda zirrr bir telefon kalk laf anlat bunlara sonra geri yat 2 saat sonra bir daha anlat onceki anlattiklarini da tekrar tekrar anlat dur 11 gundur

Biliyorum ne çile çektiğinizi takip ediyordum değil teknosa hepsi böyle gerçi iki sefer hepsiburadaya iasde yaptım sorun cikarmadilar ama sorun yaşayan orda da çok

Daha once pek cok siteden urun aldim.ebay,amazon,mp4nation,buyincoins,dealextreme,sanalpazar,hepsiburada,trendyol,sahibinden,vatan vb... hicbirinde bundaki rezilligi cekmedim.parayi karttan cekerken bekletme sifir,iade ederken kaplumbaga hiziyla ilerleyen bir isleyis.bir de sabanci ismini kullaniyorlar.sabanci bunlarin arkasinda olmasa sokak arasindaki elektronikciler,bilgisayarcilar bunlardan cok is yapar.bu ulkeye bestbuy,walmart vb kaliteli ve urun yelpazesi genis,kampanyalari,urun destekleri bol yerler lazim. Biktik her mahallede sacma sapan,islevsiz,birbirinin kopyasi magazalara sahip avmcikler gormekten

bestbuy tr ye girdi, iflas etti ve teknosa aldi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: command_4

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Ekranın içinde pislik olduğundan değişime gittim.Çek vereceklerini tekrar alabileceğimi söylediler.Ben de ellerinde olup olmadığını sordum.Var fakat tekrar böyle bir durum olursa servise göndeririz dediler.Ben de hukuk okuduğumu,insanları kandırıp beni kandıramayacaklarını,ayıplı mal olduğu için tekrar değişim yapmalarının zorunlu olduğunu söyledim.Baya bir tartıştık.İade istiyorum dedim.8-10 dakikalık arbedenin ardından iade alıp çıktım

Ayni sorun bende de var ama yemezler kavga dovus aldim urunu kavga dovus degistirecegim yarin ikisini de.birinde toz digerinde olu piksel var

Yahu bu nasıl iş hizmet hizmet diye bağırırlar bir kişi bile memnun değil bunlardan elin cinlisine ürünüm gelmedi dedim adam hemen tekrar yolladı

Elin cinlisine kurban olsun bunlar.adamlarda ticsret ahlaki var bizinkiler gibi ne gecirsem kardir yapmiyorlar.yahu istanbulun gobeginde oturuyorum her tarafimiz avm teknosa adamlarin internet sitesinden siparis verdim gunlerce ismimi magazaya bildirmediler urun teslimati icin.baska siparis verdim oncekini iptal edip iptali de gerceklestirmediler hala.ilk iptali teslimata cevirdim ikinci siparisi iptale cevirdim urunu kavga dovus aldim ellerinden onlar da sorunlu cikti simdi yine iade ve degisimle ugrasacagim biktim artik bunlardan gunde en az 5 defa konusuyorum telefonda bunlarla yasadigim stres uykumun bolunmesi de cabasi.bu aralar gece nobet tutuyorum gunduz uykum arasinda zirrr bir telefon kalk laf anlat bunlara sonra geri yat 2 saat sonra bir daha anlat onceki anlattiklarini da tekrar tekrar anlat dur 11 gundur

Biliyorum ne çile çektiğinizi takip ediyordum değil teknosa hepsi böyle gerçi iki sefer hepsiburadaya iasde yaptım sorun cikarmadilar ama sorun yaşayan orda da çok

Daha once pek cok siteden urun aldim.ebay,amazon,mp4nation,buyincoins,dealextreme,sanalpazar,hepsiburada,trendyol,sahibinden,vatan vb... hicbirinde bundaki rezilligi cekmedim.parayi karttan cekerken bekletme sifir,iade ederken kaplumbaga hiziyla ilerleyen bir isleyis.bir de sabanci ismini kullaniyorlar.sabanci bunlarin arkasinda olmasa sokak arasindaki elektronikciler,bilgisayarcilar bunlardan cok is yapar.bu ulkeye bestbuy,walmart vb kaliteli ve urun yelpazesi genis,kampanyalari,urun destekleri bol yerler lazim. Biktik her mahallede sacma sapan,islevsiz,birbirinin kopyasi magazalara sahip avmcikler gormekten

bestbuy tr ye girdi, iflas etti ve teknosa aldi. :)

Biliyorum sorun da orada zaten sen kalk böyle yerler varken teknosa vb gibi yerlere para kazandır... Yurtdışında bestbuy nasıl hizmet veriyor bir baksınlar.mesela xdada moto 360 alanlar neler yaşamışlar bir baksınlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Edit: Stoklar tükenmemiş arkadaşlar 200 tllik android tabletler halt etmiş bu cihaz bedavaya geliyor zaten office 365 home premium 169 tl + her ay 60 dk sabit hatlara skype araması+ 30tl değerinde 3 kitap daha ne olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraldergi -- 27 Nisan 2015; 18:57:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar... Bu cihaza Autocad kuran var mı? Ben de iş amaçlı almak istiyorum, ancak Autocad çalışır mı bilmiyorum. Araştırdım sonuç bulamadım. Windows mağazasında Autocad 360 varmış (en azından bunu öğrendim). Kurup deneyen var mı? Ya da Autocad 2007 veya 2010 kuran var mı? Bu cihazı, sırf şantiyede çizimleri kolayca açıp incelemek için istiyorum. Çizimler üzerinde düzenleme yapmayacağım.

Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

quote:

Orijinalden alıntı: M@rKSm@N

siz şarj edenken aynı anda usb yi kullanabiliyor musunuz (ornegin klavye mouse)

eğer yapamayan varsa bir lehim ile iş halloluyor. cihaza zararı var mıdır bilmem ama benim işimi gördü.
    lehimi kabloda veya usb hub'da yapmanız gerekiyor. ben kısadevre yerine 220ohm direnc kullandım yavaş şarj olsun diye. ama 100ohm'a düşürmeyi planlıyorum ya da direk kısadevre yaparım.
    işin mantığı ise şu. usb de 4 tel vardır. kırmızı=5V siyah=toprak yeşil=data beyaz=data

sorun ise şu: reeder'dan çıkan kabloyu hub'a takıyoruz. ama hub'a taktığımız yerde sadece yeşil beyaz kablolar aktif. ben de hub'ın güç girişindeki 5V pinini, hub'un portundaki 5V pinine lehimledim

görüldüğü gibi şarj olurken mouse kullanabiliyorum:

Hoca şimdi bu tableti hdmi ile ekrana bağlı kullanıyorduk lakin ekran dokunmatiği ve içerdeki LCD zarar gördü dışardan ufacık bi darbeyle..haliyle hiç garantiye bile göndermeye tenezzül etmedim çünkü kırılan ekranı değişmiyolar sebebi kullanıcı katası old için değil tabiki maliyetinin tabletin yarı parası olmasından kaynaklı..vesselam gelelim konuya bende tabletten görüntüyü zaten kullanmadığım için plazmaya aktardığım görüntüyü 3-4 saatlik kullanımım oluyor..bende bu sıkıntıdan ötürü haliyle hem şarj hemde klavye mouse olsun istedim.. bluetooth ile çözümü mümkün fakat usb mouse-klavye halihazırda varken masraf etmeden bu işi nasıl yapabilirim? üstteki gibi lehim işinden teknik bilgim yoktur..ama lehim tecrübemiz vardır..fotoğraftaki gibi lehimlediğin yer usb çoğaltıcının devresinde şarj fişinin girdiği yer ile çoklayıcının çıkışı arasına dioyt koyuyosun sanırım? yada her ne yaptıysan daha detaylı bana anlatır mısın?

• usb hub'ın güç girişindeki +5v kablosunu buluyorum. (bendeki hub adaptörle besleniyor)
    bu pimden tableti taktığım usb'nin kablosuna kablo bağlıyorum (lehimleyerek)
    öle diyot fln atmaya gerek yok direk kablo lehimleyebilirsin (ben direnç koydum araya ama ona da gerek yok)
  • .
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.