Şimdi Ara

Uyku Yok Paketi Merak Edilenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar herkesin merak ettiği uydunette paketi aşınca internet hızımın attıyor mu yoksa yavaşlıyor mu sorusu gündeme çok taşındı bende bunu cevaplamak için bir konu açtım.

Dün yani 25'inde hizmeti internet üzerinden satın aldım ve hemen denemeye koyuldum.

İşte o çok merak edilen sonuçlar.

Hız testini hemen koyalım

Telefonda hız testi gördüğünüz gibi saat 12'yi geçmiş.

Kotayı aştığıma dair bir fotoğrafda koyalım

Sonuçlardan da anlaşıldığı gibi 12'den sonra yüklenin arkadaşlar internete

Not : Uykulu uykulu konuyu açtığım için yazım yanlışlarım olabilir, kusura bakmayın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 26 Aralık 2014; 0:45:42 >

• merhaba hız 10mb yukarı çıkmıyormu? son hız nedir? yoksa her yerde standart hızmı var.
  • teşekkürler bildirdiğiniz için

quote:

Orijinalden alıntı: besyom2

merhaba hız 10mb yukarı çıkmıyormu? son hız nedir? yoksa her yerde standart hızmı var.

tarifenizdeki hız uygulanıyor. 10 sa 10, 100 ise 100 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stickand -- 26 Aralık 2014; 7:47:45 >
  • Hocam acaba geçtikten sonra aldığın içinmi böyle oldu yoksa ? her ay akkyi aşsak bile kendiliğinden artıyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Hocam acaba geçtikten sonra aldığın içinmi böyle oldu yoksa ? her ay akkyi aşsak bile kendiliğinden artıyormu ?

Bence farketmiyor çünkü hızım yine 3 mbps'ye düşüyor.Tabi bir sonraki aya kadar bekleyip görmek daha mantıklı.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    akk aşılı iken hız yükseliyormu peki 12 9 arası ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neophronTR

akk aşılı iken hız yükseliyormu peki 12 9 arası ?

Konuyu okusaydınız yükseldiği anlardınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 1 Ocak 2015; 1:04:50 >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    iyi ozaman bende bir yararlanayım
  • Konuyu okumamıştım bende tereddüt ettim akkyi geçtikten sonra faydalanamıcağım için bu servisten ancak gördüm ki akkyi geçmeme rağmen 00:00 ile 09:00 arası mevcut tarife hızından download yapıyorum 09:00'dan sonra tekrar 3mbite düşüyor almayı düşünüpte kotayı aşarsam diye çekinenler varsa yararlansın derim konuyuda uplamış olayım herkes okusun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.