Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kontratak
Gerçek AdEmre
Doğum Tarihi14 Eylül 1989
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Donanımhaber vs. Ekşi sözlük [Ekşisözlük'ten YANIT GELDI] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Yaşanmış olaydır:... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
THH'den bedel iadesi kararı çıkartan arkadaşlar, boşuna firmaların "prosedür" diye tüketiciye "yutturmaya" çalıştıkları tuhaflıklarla uğraşmasınlar. B... Mesaja git »
"Örgütlenme üzerinden hareket ediliyordu." derken kastettiğiniz şey çok muallak, zira birliktelik olmadan bir noktaya varılamaz. Hâlihazırda internete... Mesaja git »
Bu konu hakkında İnternette Kotaya Hayır / İnternette Kalite Hareketi olarak hâlihazırda bir topluluk ve hareket oluşturmuş durumdayız ve internete da... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Övülecek pek çok şey var. Örneğin, klozet kapağı övebilirsiniz. Alafrangaya karşı mısınız? Alaturka övün. Olmadı, lavabo övün. Sıkıldınız mı? "Lavabo ... Mesaja git »
İcraya vermelisiniz, Teknosa'yı beklerseniz paranızı hiç alamayabilirsiniz. Zira söz konusu firma Teknosa. Kararın ulaşıp ulaşmaması konusuna geli... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu mesele hakkında şurada açıklama yapmıştık: Birtakım İSS'lerin ve bunlara bağlı taşeronların iş ahlakı ortada... Mesaja git »
Çok sevindim, hayırlı olsun. Buradan yazıyorum, herkes görsün: Paranızı almak için gittiğinizde Teknosa şöyle bir şeyle karşınıza çıkabilir: "Tal... Mesaja git »
ZTE H267A Modem başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayırlı olsun. Huawei ile kıyaslandığında gerçekten olumlu yönde farkları var, henüz büyük bir sorunla karşılaşmadım, ben de deneyimlerime göre memnun... Mesaja git »
SÜPERONLİNE FİBER DE TAHAÜTÜ BİTEN ÜYELER başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Eskiden verdikleri Huawei modemler kablosuz bağlantı konusunda pek iyi değildi, sorunlu cihazlardı. Bana taahhüt yenilerken ZTE marka modem verdiler, ... Mesaja git »
Arkadaşları

isa_tr

Xdian

Gado

Firaristt

Blindfire

whitepony

TnaKreB

Camaleonte

Themistokles

ulpi

esmelek
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Uncharted 4 - Türkçe Dublajlı - Çift Hak
Alıcı: nvturboforce
Tarih: 20 Temmuz 2017; 17:43:22
Yorum
Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Satılık FIFA 16 - Çift hak
Alıcı: GranTurismo
Tarih: 1 Şubat 2016; 18:09:02
Yorum
güzel alışverişti
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.111