Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vatov
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi14 Kasım ****
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 69
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları20
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
◄DH MAC KULÜBÜ| Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel► http://img.donanimhaber.com//images/haber/26689/macosxlion_1_... Mesaja git »
Vatan mediamarkt teknosa laptoplarda %18 KDV kadar indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ya bu şey gibi, OEM ürün satarken kıçı kırıp bir mouse hediye ediyoruz dediğinde herkesin ona hücum etmesi gibi... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Amazon'un sayfaları ana sayfa haricinde zoomlandı mı? Siparişlerim olsun sepetim olsun veya ürün sayfaları olsun hep zoomlu gözüküyor. Tarayıcı ayarı ... Mesaja git »
iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
iPhone 7 nerede ilk çıktığında 6800 TL idi 4000 TL falandı o civarlardaydı. Değer mi diye soracak olursan 4 bin TL bir telefona değmez. Hatta 2 Bin... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
1703'ten 1709'a en temiz kurulum(gerekirse her şey silinsin) için Microsoft'un sitesinden RS3(çıkınca) indirip USB Belleğe yükleme dosyası oluşturup h... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam bana kalırsa bir sonraki nesli bekleyin derim. Geçenlerde de benim 325 € luk 1070 kargolanacaktı. Parayı çekenediler. Ben de sıkışık olduğum içi... Mesaja git »
Iphone X 64GB - 6099 TL (Apple TR) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Türkiye'de asgari ücret 1400 ? (yaklaşık) Amerika'da asgari ücret 1400 $ (yaklaşık) Amerika'da iPhone X 64 GB 999 $ +Vat Türkiye'de iPhone X 64 GB 60... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Evet pahalı ama yine de Türkiye'deki fiyatlarına göre uyguna geliyor... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bir sıkıntı yok duruma göre 2-4 gün bekliyor kargo şirketinde.... Mesaja git »
Bir arkadaşım adına satıyorum, sıfır Logitech G633, jelatinleri dahil açılmamıştır. Fiyatı 350TL'dir Logitech Avrupa garantisi vardır.... Mesaja git »
Arkadaşları

Ugur Gul

karabiberci

IcePath

JaSoN_

Scolerr®

Allen Walker

Engineer !

CrasHh

Olur Öyle Şeyler

haydarpaşa62

.Uğur.

Eksi-1

ezequiel1

açılay

soma zeybegi

Abst

Night Wish

Peter Tägtgren

kavgala

Uyurgezzer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Logitech G633 Sıfır -İndirim Yapılmıştır-
Alıcı: Gurkan_TR
Tarih: 12 Ekim 2017; 13:30:03
Yorum
çok ilgili ve net bir arkadaş teşekkürler ürün henüz elime geçmedi ama bir sorun olacagını sanmıyorum herşey için teşekkürler
İmza

Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
Apple iPhone 7 Plus Jet Black 128 GB
Haswell Macbook Pro Kullanıcı Kulübü
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Apple
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Game Center
Vatov

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.230