Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sicknessss
Gerçek Ad 
Mesleköğrenci
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
su an OHAL oldugu icin yuce devletimiz hic bir hakki bize uygun gormuyor.... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu yuruyusleri destekleyen sevgili kardeslerim. Sizlere bir uyari yapmak istiyorum. OHAL surecindeyiz hala. Icinde bulundugumuz haftada bir cok kisi s... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Liberalim. Hayatimda hic sol cenahla isim olmadi. Ama AsosyalBilgisayar tek basina sokaga cikmayacak fi kardes. DHKPC mis. ne anlarsiniz lan daha CHP... Mesaja git »
adil olsun % 60 evet olsun. zerre uzulmem, zerre umruma gelmez.... Mesaja git »
muhur olmayan seye nasil inanayim? Allah mi o adamlar guvenli diyorsa bitmis dedigini kabul edeyim? yasal bir dayanagi var mi? yok. YSK gecmiste orneg... Mesaja git »
Secime saibe karismistir. Saibeye mahal vermeyip % 60 evet olsaydi gikimi cikarmazdim, kimse de cikarmazdi. en azindan oy sayimi ile ilgili. yoksa hak... Mesaja git »
evet 58 milyon oy pusulasi tek tek havaya kaldirilmak suretiyle secim kurulu tarafindan tek tek incelenmistir. ne derseniz diyin. secime saibe karismi... Mesaja git »
Bunlari inkar etmeyelim lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
kullanmadigim bir kopru icin ustunden gecmeyen 30 bin arabanin parasini ben neden oduyorum? sen neden oduyorsun? Yap islet devret modelinin zararlari.... Mesaja git »
Cumhurbaşkanı: 17 Nisan’da milletimize bir müjdemiz var başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Aramizdaki sart farkliliklarini yazar misin sayin karbon hidrojen oksijen ve azot arkadasim? ben anlatinca dinlemiyorsun da sen anlat aradaki farklari... Mesaja git »
Cumhurbaşkanı: 17 Nisan’da milletimize bir müjdemiz var başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ha olay dis ticaretle gidiyor. guzel sevdigim konu. Turkiye DOMATES VE KURU SOGAN ITHAL EDEN BIR ULKEDIR. DOMATES VE KURU SOGAN ITHAL EDEN BIR ULKEDIR... Mesaja git »
Arkadaşları

Numan

Ronon Dex

Heroboy

mustafag26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI
Alıcı: ardadsl
Tarih: 14 Aralık 2011; 18:42:33
Yorum
Güvenebileceğiniz, anlayışlı bir arkadaş... Ürün söylediği tertemiz, tavsiye edilir...
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
fb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.129