Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sicknessss
Gerçek Ad 
Mesleköğrenci
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Eylul sonunda verdigim siparisim hala dispatched. ekimin basindaki 1 haftalik tatili gozden kacirdim hadi de 10 gun daha gecti ustune. Bi daha adimimi... Mesaja git »
vallaa girdim, tekrar sepete ekledim kodlari girdim fiyat kargosuz sigortasiz 20 tl yukseldi. urunlerde zaten indirim varmis. ama konuyu ogrendim. tak... Mesaja git »
VINCENT JANSSEN PENALTI GOLÜ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
yansen fena penalti atmadi. 2 haftadir penaltilari da aldiriyor ama culyano daha iyi penalti atiyor. kalecinin cikarmasi cok zor. direkt ic yan aglara... Mesaja git »
Ulan konuya bak. bugun sabah girip mi wifi repeaterla yeelight aldim. takipli kargo+sigortayla 100 tl odedim. deli indirim varmis burada. kacirdik mi?... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11 Final Sürüm Yayınlandı 11.0.3) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Not: Ip 7+ Acikcasi henuz kimseye yuklemelerini tavsiye etmem. genel anlamda ios 11 i begenmis olsam da donmalar, takilmalar hatta telefonun kendini ... Mesaja git »
8 günlük orta avrupa gezisine gittim, görüşlerim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben de 24 saat bile kalmadim aslinda. bi hostelde kaldim. o aksam da oradakiler pub crawl yapiyordu katildim onlara. 4 mekana gittik sanirim. Ale bira... Mesaja git »
8 günlük orta avrupa gezisine gittim, görüşlerim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
subat'ta gittim budapeste-bratislava-prag'a. Budapeste cok ucuzdu. 10 tl ye yemek falan yiyoduk. bira vs cok ucuzdu. cok severim diyodum, ama bekledig... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hadi be eto'o. bu sefer bit artik. nolur bit... Mesaja git »
Acilen fasizmi birakmalisin. Iyi etkileri olmadigi asikar. Senin gibi dusunenler ODTU'yu yakip yikmaya calisiyor. Yine bir yol yapilmasi gundemde. Bay... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Emine kim?... Mesaja git »
Arkadaşları

Numan

Ronon Dex

Heroboy

mustafag26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI
Alıcı: ardadsl
Tarih: 14 Aralık 2011; 18:42:33
Yorum
Güvenebileceğiniz, anlayışlı bir arkadaş... Ürün söylediği tertemiz, tavsiye edilir...
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
fb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.149