Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sicknessss
Gerçek Ad 
Mesleköğrenci
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İNGİLİZCE KİTAP ALACAKLARA TAVSİYELER- ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
e bu harika bir haber. tesekkurler... Mesaja git »
İNGİLİZCE KİTAP ALACAKLARA TAVSİYELER- ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Kitap'ta 22 Euro siniri yok mu? ek vergi binmiyor mu?... Mesaja git »
DUNE SERİSİNİ SEVENLER TOPLULUĞU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ooo efsane seridir. Baba Herbert'in ilk 5 kitabini okudum. 6. yi bitiremedim. 6. bayagi sikmisti. ogul herbert ile beraber 15 e yakin kitabini okumus ... Mesaja git »
4000 tl artık para değil başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
4000 tl bekar ve istanbul'da yasayan adam icin para degil. bu tutardan daha fazla aliyorum. hic bir nedenini anlamadigim sekilde kredi karti borcundan... Mesaja git »
Sosyal medyada Hilal Kaplan ve Nagehan Alçı tepkisi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Turk halki ve "Devlet" olgusu zaten uzunca bir suredir *en azindan benim nezdimde* ortadan kalkmis durumda. Hukumet kanadinin ve yalaklarin artik halk... Mesaja git »
Arkadaslar selam. Bu klube kismen dahil olabilir miyim :) Annem benim eski Htc m8 i kullaniyordu. Mikrofonu patlayinca bir telefon almam gerekti. Tele... Mesaja git »
haha ulan bi tane plaka sahibi gelmis hukuksuzdur yapamaz diyor. Ulan yillardir trafikte hukuksuzlugun kitabini yazan sari taksileri savunmaya utanir ... Mesaja git »
Tesekkurler cevap icin. Havale sart mi? kredi karti ile odeyemiyor muyuz? ayrica havale dediniz, yurtici bir yere mi odeme yapiyorum?... Mesaja git »
Bilgisayar vs nasil geliyor arkadaslar? alaniniz var mi? gumruk isleri vs uzun suruyor mu?... Mesaja git »
UBER’in ARKASINDAYIZ! (GÜNCEL V2.0 CHANGE.ORG) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Taksi dedigin sey de artik istanbulda bayagi pahali oldu. Besiktastan esentepeye 17-18 tl ler yaziyor. dun bindim. adam nereye diye soruyor, esentepey... Mesaja git »
Arkadaşları

Numan

Ronon Dex

Heroboy

mustafag26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI
Alıcı: ardadsl
Tarih: 14 Aralık 2011; 18:42:33
Yorum
Güvenebileceğiniz, anlayışlı bir arkadaş... Ürün söylediği tertemiz, tavsiye edilir...
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
fb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156