Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sicknessss
Gerçek Ad 
Mesleköğrenci
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Exden next olmaz. Sikici futbol istemiyoruz. Sinsi bi adam aykut. TD mi kalmadi piyasada? 10 yildan fazladir Bielsa ile gorusuyor yonetim. artik getir... Mesaja git »
Bayagi alacagim sey var bir turlu alamadim. neye baksam gonderimi yok. cok uzuldum.... Mesaja git »
Gittigim maci kaybetmiyoruz. Sponsor ariyorum başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
haha yok hocam. ilk gs macini ben vermemistim. bjk la gs deplasmanlarini verdim.... Mesaja git »
Gittigim maci kaybetmiyoruz. Sponsor ariyorum başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Daha iyi ya. ciddi manada paraya ihtiyacim yok zaten. goygoyuna actim konuyu. ama bu 3 mac 3 galibiyet hikayesi dogru... Mesaja git »
Gittigim maci kaybetmiyoruz. Sponsor ariyorum başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Vizem var. bi ucak biletine aksam munih ucagina atlarim. mac biletini kendim alirim.... Mesaja git »
Gittigim maci kaybetmiyoruz. Sponsor ariyorum konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaslar. boyle bir istatistigim var. bu yil sadece 3 maca gittim. ilki ilk yaridaki Galatasaray maciydi, aldik. 2. si Vodafone Arena'da kup... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
su an OHAL oldugu icin yuce devletimiz hic bir hakki bize uygun gormuyor.... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu yuruyusleri destekleyen sevgili kardeslerim. Sizlere bir uyari yapmak istiyorum. OHAL surecindeyiz hala. Icinde bulundugumuz haftada bir cok kisi s... Mesaja git »
Liberalim. Hayatimda hic sol cenahla isim olmadi. Ama AsosyalBilgisayar tek basina sokaga cikmayacak fi kardes. DHKPC mis. ne anlarsiniz lan daha CHP... Mesaja git »
adil olsun % 60 evet olsun. zerre uzulmem, zerre umruma gelmez.... Mesaja git »
Arkadaşları

Numan

Ronon Dex

Heroboy

mustafag26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI
Alıcı: ardadsl
Tarih: 14 Aralık 2011; 18:42:33
Yorum
Güvenebileceğiniz, anlayışlı bir arkadaş... Ürün söylediği tertemiz, tavsiye edilir...
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
fb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.125