Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sicknessss
Gerçek Ad 
Mesleköğrenci
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2008
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
7+ mat siyah var bende. ios 11 ile baslayan kameranin alti isinma sorunum vardi. su an 11.1.2 var. bu sorun bayagi azaldi ama bir onceki surumde kafay... Mesaja git »
Deplasman tribününe çevrilen dev hoparlörler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Deplasman tribunundeydim. Stad tiklim tiklimdi. Acikcasi sesleri cikinca inanilmaz bir atmosfer yaratiyordu galatasaraylilar ama 90 dakika sadece maci... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gecen yil oldugu gibi deplasman tribununde yerimi alacagim. o zaman da kazanmistik. o zamanki tribundeki ekibi topladik, totem saglam. mac sonu uplari... Mesaja git »
Eylul sonunda verdigim siparisim hala dispatched. ekimin basindaki 1 haftalik tatili gozden kacirdim hadi de 10 gun daha gecti ustune. Bi daha adimimi... Mesaja git »
vallaa girdim, tekrar sepete ekledim kodlari girdim fiyat kargosuz sigortasiz 20 tl yukseldi. urunlerde zaten indirim varmis. ama konuyu ogrendim. tak... Mesaja git »
VINCENT JANSSEN PENALTI GOLÜ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
yansen fena penalti atmadi. 2 haftadir penaltilari da aldiriyor ama culyano daha iyi penalti atiyor. kalecinin cikarmasi cok zor. direkt ic yan aglara... Mesaja git »
Ulan konuya bak. bugun sabah girip mi wifi repeaterla yeelight aldim. takipli kargo+sigortayla 100 tl odedim. deli indirim varmis burada. kacirdik mi?... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Not: Ip 7+ Acikcasi henuz kimseye yuklemelerini tavsiye etmem. genel anlamda ios 11 i begenmis olsam da donmalar, takilmalar hatta telefonun kendini ... Mesaja git »
8 günlük orta avrupa gezisine gittim, görüşlerim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ben de 24 saat bile kalmadim aslinda. bi hostelde kaldim. o aksam da oradakiler pub crawl yapiyordu katildim onlara. 4 mekana gittik sanirim. Ale bira... Mesaja git »
8 günlük orta avrupa gezisine gittim, görüşlerim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
subat'ta gittim budapeste-bratislava-prag'a. Budapeste cok ucuzdu. 10 tl ye yemek falan yiyoduk. bira vs cok ucuzdu. cok severim diyodum, ama bekledig... Mesaja git »
Arkadaşları

Numan

Ronon Dex

Heroboy

mustafag26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI
Alıcı: ardadsl
Tarih: 14 Aralık 2011; 18:42:33
Yorum
Güvenebileceğiniz, anlayışlı bir arkadaş... Ürün söylediği tertemiz, tavsiye edilir...
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
fb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110