Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
levocan987
Gerçek AdLEVENT ÇOLAK
Doğum Tarihi13 Ocak 1987
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2008
2. el mesaj sayısı: 163
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İPAD MİNİ 32 GB HATLI GENPA GARANTİLİ 499TL konusunu başlattı (3 yıl önce)
CİHAZ %85 TEMİZLİKTE OLUP SORUNSUZ GENPA GARANTİLİDİR KUTU VE İÇERİK MEVCUTTUR ANKARA İÇİ ELDEN TESLİMPAZARLIKSIZ 499 TL DİR PAZARLIK VE TAK... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Huawei G7 merak eden varsa orjinal çekimi... Mesaja git »
1997-2000 model Renault Laguna hakkında görüşleriniz... başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
2001 model 2.0 F4R (reno motordur F4R) 140 LIK kullanıcısıyım dizel 1.9 yada 2.0 140 lık düz vites tercih edebilirsin yüksek km çok bakımlı lagun... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar dün 2.el xbox 360 aldım jtaglı gta5 auto save olarak gözüküyor ayarlarda ama oyun kaydolmuyor nasıl save yapabilirim yardımcı olurs... Mesaja git »
#Lagunacılar Buraya# 100+Üye başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Katıldım teşekkürler evet baya hareketli sayfa lagunacılar dayanışma derneği gibi olmuş... Mesaja git »
Teşekkürler sizede hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin 5. vites 3000 devirdeki hızı yazarım size yarın... Mesaja git »
Teşekkür ederim amin inşaallah düşünen arkadaşlara fikir olsun çok araştırılarak alındı özellikle değişen kaza boya ve motor yönünden ama fiyatlar ... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar gruba benide dahil edebilirsiniz bugün itibariyler 2001 model 2.0 16v 140 lık lacivert laguna sahibi oldum haftasonu temizlikten so... Mesaja git »
150W Rms Çıkışlı Ses Sistemi Alacağım Yardım Lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Yardımcı olacak kimse yokmu ?... Mesaja git »
Arkadaşlar creative m4500 4+1 im var 41w rms yaklaşık 5-6 senedir kullanıyorum değiştireceğim Araştırmalarım neticesinde yüksek rms li kamosonic ... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: U800 3G 3MP 150 TL OLDU ACİL ANKARA resimeklendi
Alıcı: NosWagen
Tarih: 22 Mayıs 2010; 1:02:09
Yorum
Samsung U800 cep telefonu aldım telefon anlatıldıgı gibi fazlası var eksiği yok... Kesinlikle Kendi
Genel Puan

Ürün: TAKASLIK MOTOSTORM PASİFİC RİFT ((PS3))ANKARA
Alıcı: lvnt38
Tarih: 30 Mart 2010; 11:17:32
Yorum
Dürüst,ilgili ve Efendi bir arkadaş. Bundan sonrada alışverişlerimiz olacak kısmetse.
İmza
Thİs İs My LiFe ...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Casper Nirvana
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125