Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Q7
Gerçek Ad 
MeslekWeb cam silici
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
'' Iphone XI .. Şimdiye kadar ürettiğimiz en çirkin iphone...''... Mesaja git »
Esporun anavatanı Çin'de Twitch yasaklandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Elden geçirilmiş Galaxy Note 7R modelleri ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ucuz olacağına dair rüya görmeyin...... Mesaja git »
Sierra dosya oluştururken yavaşlama konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar; mac sierraya geçtiğimden beri (baya oldu) yeni klasör oluştururken ve kopyalayıp yapıştırıken baya (10 saniye kadar) bekletiyo... Mesaja git »
Bu otomobil hidrojenle çalışıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bundan 10 - 15 yıl önce bir türk çıkıp hidrojenle çalışan motor ürettim demişti adamı yediler.. üniversite profları çıkıp adama diploma sormuştu ne y... Mesaja git »
Boot Problemi konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar; imac e Windows 10 yükledim; ama bilgisayar üzerinde mac in yüklü olduğu kısım görünmüyor; boot ederken sistem seçmeme izin ve... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar mac'e windows yüklemek için bootcamp te girdiğimde bu hatayla karşılaşıyorum; "windows yüklenebilmesi için başlangıç diskinin ... Mesaja git »
Nas Dünyası konusunu başlattı (3 yıl önce)
merhaba arkadaşlar biz işletmemiz için nas almak istiyoruz ama naslar hakkında pek bilgi sahibi değilim / değiliz kullanan arkadaşlara bi kaç sor... Mesaja git »
IMAC ' e Windows pc bağlama ? konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar iş yerine imac aldık bu bilgisayara windowslu bir pc yi takıp çalıştırmamız münkünmüdür? lazım olduğunda sistemlere arası geçiş yap... Mesaja git »
Mac Sistem Tavisyesi konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar reklam işleriyle uğraşıyoruz bilgisayarlarımızı yenilemek istiyoruz. mac almayı düşünüyoruz ama verdiğimiz paranın karşılığını pe... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kul'a Kul Olanın Canı Cehenneme !!!..

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094