Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
end0plazmikretikulum
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Haziran ****
MeslekKimya Mühendisi
İlgi AlanlarıComputational Biology, Systems Biology, Hardware
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 20 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi 8 SE tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bomba gibi telefon olmus. 5.8 inc civari telefon icin ideal seviye bence (normal kasalarda 5.2 inc). 2000 civarina bomba gibi gelecektir yeni telefonu... Mesaja git »
Zamanının EFSANE BİLEŞENLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Nvidia 8800GT, anakartım AGP destekliydi o zamanlar ve foruma yeni üye olmuştum dandik FX5500'ümü yükseltmek için. Mecburen Sapphire X1950GT AGP ve FS... Mesaja git »
2200G + AsRock B350M ITX ac + InWin Chopin + Corsair 16GB 3200 RAM, küçük klas ve güçlü bir tercih olacaktır.... Mesaja git »
$=4,59 - €=5,37 - £=6,12 | (4 Haziran) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
3 ay önce bilgisayar almaya niyetlenmiştim bütün hevesim kaçtı artık. her şey ortada bilgisayar da bozulana kadar kullanacağız artık napalım.... Mesaja git »
Halledildi... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Anakart: Asrock Z370 Taichi 1144 lira. overclock.net VRM tier listte top tier anakart. Kasa: Corsair 500D 856 lira. USB type c portu da olan yepyeni b... Mesaja git »
Halledildi... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Butceniz ne kadar?... Mesaja git »
TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1) Fiyat alt-üst limit............................................................................: 600-700 2) Aylık ortalama çıktı sayısı............... Mesaja git »
Z370 Anakart Tavsiyesine İhtiyacım Var başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Asrock Z370 Extreme 4 anakart (750 civari) + 500 civarina 8GB DDR4 3000 CL15 (450-500 arasi), aliexpressten Intel 8265 wireless modul + pci kart combo... Mesaja git »
Zalman psu patladı yerine ne alayım başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sepette devam edince gönderim yerine geliyor. Hayırlı olsun keşke en azından 70 lira daha ekleyip yurtiçi normal yeni gri seri CX550 alsaydın. Güç kay... Mesaja git »
Arkadaşları

kornography

stimpy

Ride The Lightning

StormLight
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Lenovo P70
Hakkında
Halls of Justice Painted Green Money Talking Power Wolves Beset Your Door Hear Them Stalking Soon You'll Please Their Appetite They Devour Hammer of Justice Crushes You Overpower

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.530