Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
end0plazmikretikulum
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Haziran ****
MeslekKimya Mühendisi
İlgi AlanlarıComputational Biology, Systems Biology, Hardware
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 47 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu sistem kaç yıl götürür ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
10 yıl öncesinin en baba kartı 8800 Ultra, 5 yıl öncesinin en baba kartı gtx 680 olduğunu düşünürsen (nvidia tarafında, gtx 690'ı saymıyorum çift gpu)... Mesaja git »
Core 2 Duo E8500 Ekran Kartı Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İşlemcinize overclock yapın ve birbirine denk olan iki karttan birini alırsınız, GTX750Ti ve GT1030 Eğer monitörünüzde HDMI/DVI digital girişi yoksa 7... Mesaja git »
Masaüstü Bilgisayar Toplama başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Edit: Farklarını da yazayım. Öncelikle işlemciyi aynı tutup ekran kartının markasını değiştirdim sadece, fazladan para dökmeye gerek yok 1050ti için. ... Mesaja git »
8700K'nın bu kadar övülmesine neden olan şey nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Dayanamadım photoshop/paint terk bir çalışma yaptım... Mesaja git »
İşlemci Soğutucu Tavsiye Ettikleriniz başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
45 dolar, 163 lira kargo dahil. Yurtdışında çokça tutulan ve beğenilen bir model. 212 evodan iyidir.... Mesaja git »
Herhalde korgon geciktiği için yazdın. China post ile görüşmüşler ve paketinin Çin'den çıktığını söylemişler. 15-20 gün içinde gelecektir diyor. Endiş... Mesaja git »
Ben de 1 ay önce aldım memnunum, arkadaşlara da dahil olmak üzere 4 adet almıştım, şansıma benimkinin sol tarafının yapıştırıcısını iyi yapıştırmamışl... Mesaja git »
Windows 10 mobil son günlerini yaşıyor başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hayatimin hatalarindan biri zamaninda samsung s3 mini, htc desire x ve lumia 620 arasindan lumiayi secmek oldu. Market ha gelisti ha gelisecek diye gu... Mesaja git »
siparişi veriyorum son kont bakarmısınız 5500tl başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Kasa degil Power supply onemli. Butun parcalardan kisin ama powerdan kismayin. FSP kalitesiyle 5 yil garantisiyle uzun sure sorun cikartmaz. Eger oner... Mesaja git »
siparişi veriyorum son kont bakarmısınız 5500tl başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Uygune sunu oneririm: P400S + lari : ekstra ses yalitimi, kalite, temperli cam yan panel, onde rgb isik, fan kontrolcusu... Mesaja git »
Arkadaşları

kornography

stimpy

Ride The Lightning

StormLight
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Lenovo P70
Hakkında
Halls of Justice Painted Green Money Talking Power Wolves Beset Your Door Hear Them Stalking Soon You'll Please Their Appetite They Devour Hammer of Justice Crushes You Overpower

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094