Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
draltuk
Gerçek AdAltuğ Çiçekliyurt
KonumEdirne
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 51
Son mesaj tarihi: 12 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rowenta RO6477 Elektrikli Süpürge İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Başlık ile ilgili ekşisözlükte de bir yorum gördüm,o daha da isyankar,servise falan götürmüş,def etmişler başından.. Belki de cihazın bazı sürümleri... Mesaja git »
Rowenta RO6477 Elektrikli Süpürge İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Ürüne ve kendi memnuniyetsizliğime zaman tanımaya karar verdim.. Halı üzerinde başlığın ileri geri gitmemesinin sebebinin çekiş gücünün yüksekliğind... Mesaja git »
Yarın gönderecem cihazı burası kesin.. Ayrıca gerçekten çok ağır,kullanımı zor,sapındaki şekil olarak aman aman bişeye benzettiğimiz tutma kolu fala... Mesaja git »
Cihaz bugün elime geçti.. Gittigidiyor aracılığı ile turuncuelma isimli satıcıdan aldım. Açtom baktım denedim,acaba ben mi körüm veya şaşkınım diye ... Mesaja git »
Htc Sensation XE Şok fiyat... başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
referansa yorum yapamamıştım,hemen burdan yapayım, güvenilir satıcı,tatlı alışveriş kardeşim hayırlı ilanlar,hayırlı satışlar... Mesaja git »
LUMİA 520 1 AYLIK COK ACİL SATILIK YETİŞ.... başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
hocam kapak rengi.? hayırlı satışlar... Mesaja git »
yarın sipariş verecem dostlarım,ancak 2side aynı fiyatta, sitemizde birçok konu başlığını okudum,ancak 2si arasında kaldım. hangisini seçmem gerek... Mesaja git »
► AURIS FAN CLUB ◄ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Orijinalden alıntı: azad_van Orijinalden alıntı: draltuk Selam dostlar 2008 model aurisime usb-sd çevirici modül siparişi verdim.yarı... Mesaja git »
MODERN GÖRÜNÜMLÜ ÇOK TEMİZ DURUMDA İSTİKBAL BAZALI ÇEKYAT başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
ürün kalitedir aynısından ben kullanıyorum,fiyat da çok iyi,hayırlı satışlar... Mesaja git »
► AURIS FAN CLUB ◄ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Selam dostlar 2008 model aurisime usb-sd çevirici modül siparişi verdim.yarın gelecek ve gidip oto elektrikçide taktırıcam ancak küçükbir ilçede ika... Mesaja git »
Arkadaşları

JoeyBane
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
draltuk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156