Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emmare
Gerçek Adsait kurada
Doğum Tarihi1 Nisan 1982
KonumAydın,Nazilli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
BJK li dostlar,GS li bu kardeşinizden sizlere koca bir tebrik..BJK geçen sene olduğu gibi bu sene de haketti...umarım CL de bu sene daha diri bir bjk ... Mesaja git »
DH HOCAM DİYENLER KULÜBÜ - 607 üye olduk başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
gerçektende hocayım,hocam:) mecazi değil gerçek manada hocam diyebilirsiniz:)... Mesaja git »
TURK ZENGINLERININ HAYATI (SS'LI) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
2 senedir 7 bin tl biriktirecem diye yırtınıyorum.. ama az kaldı.. borç ödeyecem borç... Mesaja git »
Donanım Haber Etçiler Derneği - DETAYLI KONU başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
et neredeyse biz oradayız.. ekle hocam.... Mesaja git »
Otoyollarda önemli düzenleme: Ortalama hıza göre ceza kesilecek başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
nedense maslahat değil işgüzarlık olduğunu düşünüyorum...... Mesaja git »
Adil kullanım kotasında oyuna gelmeyin, kotaya geçmeyin! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
2019 u merakla bekliyorum.AKN tamamen kalktığında kotalı paketleri bizlere kaç TL ye itemelemeye kalkacaklar merak ediyorum.... Mesaja git »
25 mbit kotasız ve akk sız paket 229 tl:)) o röportajda söylenecek tek şey, bu listeyi gösterip bizde sizin taaaaa... deyip, erdinin kafayı çakması la... Mesaja git »
Allah aşkına şu fiyatlara bakarmısınız...hadi diyelim ki vatandaştan kotalı tarife talebi var, yahu 100 mbit netle 20 gb kotanın dolması 1 bilemed... Mesaja git »
bunların karşısına çıkıp "bu yaptığınız tarifeler gerçekten kaz yolmaktan başka bir amaç gütmediğinizi gösteriyor" demesi lazım..bunu biz yapamayacağı... Mesaja git »
Erdi bu röportaj ne zaman yapıldı bilmiyorum ama turkcellin şuan ki kotalı tarifelerinden haberiniz vardır...küfür etselerdi daha iyiydi...100 mbit hı... Mesaja git »
Arkadaşları

genccotanak

obahadir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.092