Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
onrkrtc
Gerçek Ad 
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Falken fiyatına göre iyi lastik. Kullanan yorumları da fena degil.... Mesaja git »
Eski Araba Duvar Kağıtları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Netcarshow.com... Mesaja git »
Kullanana ne kadar fayda sağlayacağı, iskonto oranı vb. yazılmaz mı arkadaş? -OSAP'ın sitesine ithafen-... Mesaja git »
TOTAL YAKIT KAMPANYASINDA YAKITTA HİLE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yaklaşık 5 yıldır aynı Total istasyonundan (Adana-Özal Bulvarı) yakıt alıyorum. Demirören'e geçmeden önce piyasadan 10 kr indirimli veriyorlardı. Demi... Mesaja git »
Satılan Araçların Gerçek Fiyatları( 2. elde doğru fiyatlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Geçen hafta; 2014 VW Golf 1.4 TSi Comfortline Manuel - 63.500 TL'ye satıldı. (61.000 km) 2014 VW Passat 1.4 TSi 150 hp Comfortline Manuel 86.500 T... Mesaja git »
Mercedes E180 Aracımı Teslim Aldım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Adana'da bile t-shirtlük hava yok da. ??... Mesaja git »
Araba kaldırma rampası başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Elinden bu tür işler gelen bir tanıdığım kendisi yaptı. Ancak yapacak vatandaşın biraz fizik bilmesinde yarar var.... Mesaja git »
YENİ C5 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Haklısınız, çok büyük bir bölümü 1.6 HDi - eHDi olduğu için öyledir diye cevap verdim. Eğer 2.0 HDi ise 8,5-9 l/100km tüketim normal -normalin bir tık... Mesaja git »
YENİ C5 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam, Adana şehir içi 25 km/h ortalama hız ile 7 - 7,5 l/100km yakıyor. Araç 240.000 km'de. Enjektörler hiç değişmedi. 9l/100km'nin üzerinde tüketim... Mesaja git »
FRENLERİNİ EN BAŞARILI BULDUĞUNUZ OTOMOBİL ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
320d nin frenleri gayet iyiydi. C5 orta. ... Mesaja git »
Arkadaşları

ilkerinanç

Ex-Diesel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook Pro
Otomobil
Citroen C5 1.6 SXPK
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Trabzonspor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125