Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
onrkrtc
Gerçek Ad 
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ekim 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Fiesta şehiriçi neredeyse 10 litre yakıyor sorun mu var? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
1,5 yılda 8000 km yapmışsınız. Şehir içinde kısa mesafe, kısa süre kullanmışsınız. Araç ortalamayı düşürecek yol alamamış. Bu kombinasyonda dizel bile... Mesaja git »
Son zamanlarda Türklerin giyim tarzı değişti ssli başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Saldırmak için en ufak kusuru aramışsın be hacı abi. O değil DE cümlelerinin sonuna koyduğun .. (yan yana iki nokta) hangi dile ait? Ders vermeye çalı... Mesaja git »
Yeni Michelin Primacy 4 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Michelin Primacy Hp'yi 75.000, P3'ü 94.000 km kullanan birş olarak çok çok memnundum. Son seferde bütçemi sarsmamak için almadım. Perişanım.... Mesaja git »
Hepsiburada Bilgisayar Ürünleri KDV kadar indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Palit GTX1060 1700 TL'den alınabilirdi. Bitirmişler.... Mesaja git »
D segmentinde en iyi yol tutan araç hangisi sizce? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
E90 320d. F30 316i kullanma fırsatım da oldu. Ama E90 daha iyi gibiydi. Kullanmadım ama 159'u da övenler var.... Mesaja git »
İspiyonla Opsiyonu Karıştıran Satıcı ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İlanın verildiği mahalleyi bilseniz :) bu kadarını bile iyi yazmış :)... Mesaja git »
Yeni KDV düzenlemesi ikinci el otomobil fiyatlarını düşürecek başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu düzenlemeden sonra fiyatların düşeceğini düşünen bu ülkede faturanın nasıl kesildiğini bilmeyenlerdir.... Mesaja git »
GTX 1070 Asus Expedition 2700TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İnternet sitesinde adres Esenler görünüyor. Bir yanlışlık olmasın?... Mesaja git »
2018 01-09 ENPARA SİNEMİA 18,99TL KAMPANYASI başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu kadar berbat bir uygulama yapmak için çok uğraştılar mı acaba? Akıllı telefon tarihinin açık ara en kötü kullanıcı dostu uygulaması.... Mesaja git »
Peugeot ve Mercedes stop lamba tasarımının aşmış olması başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Citroenin 3 boyutlu arka farları efsane bence.... Mesaja git »
Arkadaşları

ilkerinanç

Ex-Diesel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook Pro
Otomobil
Citroen C5 1.6 SXPK
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Trabzonspor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172