Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Deniztns
Gerçek Addeniz deniz
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2007
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RX 580 & RX 570 STOK SORUNU | AMD AÇIKLAMA YAPTI başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam o konu litecoin ve bitcoin icin yapilmaz (Artik orada sadece ticaret al sat yapilir zorluk seviyesi yuzunden) ama diger coinler icin boyle bir... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben sahip oldugum kripto currency i guvenlik gerekcesiyle aciklamayi dogru bulmuyorum. Bence birbirinize bu tip sorular sormamalisiniz.... Mesaja git »
RX 580 & RX 570 STOK SORUNU | AMD AÇIKLAMA YAPTI başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Amerika elindeki BTC lere ne yapacaginin kararini bir verebilse tam sicrayacak ortalik... O zaman niye girmedim diye millet acindan olecek... 4 senedi... Mesaja git »
Devlete kapak atmak... başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ozel sektorde her turlu mobbinge ugrarsiniz. Ama mudurunuz ama is arkadasiniz gibi gibi. Aslinda hergun tecavuze ugruyorsunuz. Fiziksel degil ama psik... Mesaja git »
Server acayım mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ben tamamiyle ucretsiz sunucu acmayi bile dusundum sirf icimdeki eski sro ozleminden. Ama kitlesi alinmayin cekirge surusu gibi tarlayi silip supurup ... Mesaja git »
Arkadaslar kusura bakmayin , madenci kardeslerim kartlara el koydu.... Mesaja git »
Avrupa almanya güllük gülistanlık 4/4lük bir yer değil başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sarkazm yapmaya da mi hakkimiz yok birader?... Mesaja git »
Avrupa almanya güllük gülistanlık 4/4lük bir yer değil başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hollanda'da yasiyorum. Acliktan olecez. Nolur yardim edin bize Turkiye!!!! Konu sahibinin trollugune o kadar yazi yazdiniz bari benimkine de yazin.... Mesaja git »
Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Evet arkadaslar bundan 4 sene once ongordugumuz olaylar yavas yavas gerceklesiyor. Garip olan madden oldukca kazandik ve kazanmaya devam ediyoruz. Ama... Mesaja git »
Su son dediginize o kadar katiliyorum ki! Ben bir bilgisayar firmasinda calisiyorum. Yazilim gelistirme modelleri var. Birincisi, waterfall. Yani y... Mesaja git »
Arkadaşları

Darth Revan

aybey

Norgannon

Ledulth

gokuba

Neil deGrasse Tyson
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
In Crypto We Trust!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
World of Warcraft
WOW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141