Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
koagulant
Gerçek Admurat er
Doğum Tarihi25 Mayıs 1987
KonumGaziantep,Şehitkamil
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
satıldı konusunu başlattı (6 gün önce)
Nakit ihtiyacım nedeniyle satılıktır. Normalde tüm seti 2500 lira. Ses kalitesinden memnunum tertemiz durumda, çok az kullanıldı. Pazarlık payı vardır... Mesaja git »
B&o beoplay h3 yeniden 165 tl (hb) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1 hafta önce n11 de 129 satıldı. Aldık Orijinaldi.... Mesaja git »
b&o beoplay h3 yeniden 165 tl (hb) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bİmeksden aldım açılmamış lg kutuyla geldi. N11 de 129 a satılıyor arkadaş aldı o da aynı şekilde geldi orjinal. Yani bu yanmıyor. Fiyatına göre çok i... Mesaja git »
Gaziantep atık pil sinema bileti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de cinemaximum a giderim avşar pislik içinde.... Mesaja git »
Gaziantep atık pil sinema bileti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sankopark da avsar sineması var. 10 pile degıl bedavaya bılet verseler gıtmem. pıslıkten havasızlıktan salonları gırılecek gıbı degıl. Ama fıkır guzel... Mesaja git »
Spotify, Hi-Fi kalitesinde müzik dönemini başlatıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
tidalın programı berbat spotify zaten kullanıyorum. Gelse de şu leş tidalden kurtulsam.... Mesaja git »
Hepsiburada fossil guess saatlerde %50 +%30 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
guess i bilmem ama 6 yıllık fossil saatim var sürekli takarım oraya buraya çarparım sapasağlam. Saat işleriyle uğraşan bi arkadaşım pil değişimi için ... Mesaja git »
Kobo Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşalar ikince el kobo touch aldım. Kurulum için kobo desktop ı indir bilgisayara bağla diyor ancak kobo desktopı açınca bağlantı hatası diyor in... Mesaja git »
Benim dediğim de ifos du ama aklıma gelmedi... Mesaja git »
Ocean trigliserit formda. Omega 3 üreten firmaların analizlerini yapan bi site vardı. Orda iyi diye geçiyordu. Elimdeki solgar bitince bende Ocean ala... Mesaja git »
Arkadaşları

pesimistec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HTC 10 - Pentax K r - Pentax 18 135mm - Pentax 55 300mm - Pentax 50mm 1.8 - Tamron 90mm - Sigma 105mm - Pentax 18 55mm - Acer V3 772g - Creative T3 - Shure se215

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141