Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
koagulant
Gerçek Admurat er
Doğum Tarihi25 Mayıs 1987
KonumGaziantep,Şehitkamil
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mart 2007
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tianma zaten benim panelde. Yan çevirince görünmeme olayına birkaç başka telefonda daha gördüm. Ama dikken görünmeme olayı sorun yaratıyor.... Mesaja git »
YANIYORR BİOBLAS ÜCRETSİZ DENEME ÜRÜNÜ GÖNDERİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bana da gelmedi, gelen var mı????... Mesaja git »
Gelen telefonun farklı olması konusunda haklısınız. İlk seri cihazı mediamarktta benimki ile karşılaştırmıştım, malum arka kapaktaki boya farklıydı. Z... Mesaja git »
Telefonu almak isteyen arkadaşlar genelde burada sorunları görüyor normal olarak. Memnun olan sıkıntısı olmayan foruma girip memnunum yazmıyor. Telefo... Mesaja git »
denon avr-x1400h konusunu başlattı (2 ay önce)
Ürün sıfır durumda. Sorun olup olmadığını kontrol etmek için açtım. Elimde birde pioneer vsx 831 var o da satışta, hangisi satılırsa diğerini kullanac... Mesaja git »
Temiz pioneer vsx 831 SATILDI konusunu başlattı (2 ay önce)
Tertemiz ve sorunsuz durumda. Tüm kutu içeriği ile eksiksiz şekilde teslim edeceğim. Yeni amfi aldığım için satılıktır. Hem film hem de müzikte oldukç... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İnspire in hoparlörlerini eğer 4 ohm veya 8 ohm sa kullanabilirsiniz. Daha önce bende creative 2+1 in hoparlörlerini bağlayarak kullandım.... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkür ederim kargoya verilmiş iptal için geç kaldım :) B&W vm1 lerim var. Hoparlör konusunda sorun yaşamıyorum. Benim için şuan yeterli geliyorlar.... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Amazon'dan ses sistemleri , AVR ,Stereo Anfi , Spekerları ve diğer aksesuarları alımı ile bilgilerin paylaşılacağı ayrı bir başlık açıp bu konuda ... Mesaja git »
Denon avrx1400 ü aldım, elimde Pioneer vsx 831 var. dts x ve dolby atmos desteğinden dolayı sipariş verdim. Bi memnuniyetsizik yaşar mıyım bilemedim. ... Mesaja git »
Arkadaşları

pesimistec
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.074