Şimdi Ara

shure se215 - cks90 - ue 600 - ue 500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu iş iyice karışmaya başladı. hangisini tavsiye edersiniz. shure ların süngerinin çabuk eskidiği ve konforunu kaybettiği söyleniyor. ue 600 hakkında fazla bilgi yok fakat, super fi5 le aynı olduğu söyleniyor, doğrumudur ve iyimidir. cks90 içinde övgüler var. şuan ckm 50 kullanıyorum ve biraz daha fazla bas veren bir kulaklık istiyorum. Ne dersiniz üstadlar.

• ue u600 ve ue superfi.5 aynı kulaklık.
  • Bass istiyorsan cks90 monster pro copper ie8 modelleri uygundur.Ben bunları araştırp bütçeme uygun olarak cks90 almıştım.Gayet iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

ue u600 ve ue superfi.5 aynı kulaklık.

sağolasın hocam. peki fiyatına göre alınabilir bir kulaklık mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HugeLazzZerR12

Bass istiyorsan cks90 monster pro copper ie8 modelleri uygundur.Ben bunları araştırp bütçeme uygun olarak cks90 almıştım.Gayet iyi...

sağolasın hocam. cks90 nın kalitesinden şüphem yok. şimdiki kulaklığım ckm 50, malzeme olarak falanda çok kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockmrt

quote:

Sadece Bas severler için bası az gelir tavsiye etmem daha çok dengeli olarak tanımlanabilir .
    Eğer istanbuldaysan geldiğimde dinletirim .

u600 ile cks90 birbiriyle alakasız kulaklıklar.
    Hangi sanatçının albümünü alsam pitbull mu celine dion mu gibi birşey olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 3 Kasım 2011; 21:21:45 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rockmrt

quote:

Sadece Bas severler için bası az gelir tavsiye etmem daha çok dengeli olarak tanımlanabilir .
    Eğer istanbuldaysan geldiğimde dinletirim .

u600 ile cks90 birbiriyle alakasız kulaklıklar.
    Hangi sanatçının albümünü alsam pitbull mu celine dion mu gibi birşey olmuş...

u600 ün karakterini bilmediğim için sormuştum. az önce araştırırken gördüm bas karakterli bir kulaklık değilmiş. u600 ü eledim. u500 nasıl onu merak ediyorum.

• Eger bas seversen bütçe 250-300 arası ise ikinci el ie8 almaya bak biryerlerden hiç boşuna sağda solda oyalanma...

u600 bassız bir kulaklık değil sadece bas karakterli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 3 Kasım 2011; 22:33:58 >
  • quote:

Eger bas seversen bütçe 250-300 arası ise ikinci el ie8 almaya bak biryerlerden hiç boşuna sağda solda oyalanma...

u600 bassız bir kulaklık değil sadece bas karakterli değil.

o fiyat beni aşar. benim aradığım ckm50 den biraz daha fazla bas veren bi kulaklık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.