Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cemus
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Temmuz ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ocak 2007
2. el mesaj sayısı: 76
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Organik güneş pillerinde verimlilik rekoru kırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Mercedes, BMW'yi geçerek en değerli ikinci otomotiv markası oldu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
★★★ Huawei Nova Ana Konu (7.0 Güncel)★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
bugün kendiliğinden güncelleme mesajı geldi birden şimdi yükleniyor... Mesaja git »
Vatandaş olarak domaldım bekliyorum süreci daha fazla uzatmayalım sizde rahat edin bende...... Mesaja git »
Galaxy S9 ön siparişleri beklentilerin altında başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
piyasa doydu artık yenilik lazım her şey aynısının laciverti... Mesaja git »
benim bile bu emek karşısında alıp bir bilgisayar gönderesim geldi koca microsoftla zenginlik konusunda olmasa da hayır severlik konusunda eşit değere... Mesaja git »
iPhone X, BİM'de 4999 TL'ye satışa çıkıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Helal olsun bee!! fakir fukaranın dostu BİM e :)... Mesaja git »
sitede problem mi var? konusunu başlattı (4 ay önce)
donanım haber sitesinde gezinirken tıkladığım sayfayla birlikte bazen farklı farklı siteler görüntüleniyor (mevcut sayfaya garip siteler açtığım sayfa... Mesaja git »
Illustrator kasma donma başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
çalışma boyutlarını kontrol ettiniz mi çok büyükse bu yüzden oluyor olabilir biraz daha küçük çalışmayı deneyiniz... Mesaja git »
Bilinen Bir Logoyu Tekrar Çizmek başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
elinizde vektörel çizimi yoksa maalesef yeniden çizmeniz gerekir. illustrator daha iyi sonuç verecektir. Özellikler büyük boyutlu baskılar alınacaksa... Mesaja git »
Arkadaşları

gorkem2626

implantfiyatlari
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Motosiklet
Yamaha

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094