Şimdi Ara

Bir Ayda İki Su Faturası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16.03.2020 de ilk defa su abonesi oldum. 30.03.2020 de virüs sebebi ile okuma yapılmadığından 5 endeks üzerinden hesaplama yaparak 49 tl lik bir fatura gönderilmiş. İzsu'nun sisteminden görünce 09.04.2020 de ödedim. Bir kaç gün sonra tekrar kontrol ettiğimde faturanın ödemesi gerçekleşmediğini zannederek 185 i aradım. Ama gördüğümün 16.04.2020 de kesilen ikinci bir faturaya ait olduğunu anlayınca asıl şoku yaşadım. Bu ne şimdi 15 günde bir faturamı kesecek bunlar. Kör tuttuğunu misali ödemeseniz de kesilmez korkmayın falan diyorlar birde iyide otomatik ödemede kendi kendine ödeniyor. Fark eden ben gibi çok azdır bence. Yazık valla bu zor günlerde zaten zor kazandıkları parayı milletten kolayca alabiliyorlar. Herkes kontrol etsin faturalarını

• birincisi buyuk ihtimal abonelik ucreti olmustur. tahminimce diger fatura 16 mayista gelir.

ama yinede isin pesini birakmayin. gerekirse valilige filan basvurun. hazir izmirken isinizle daha cok ilgilenirler.
  • hocam hangi abonelik ücretiymiş o zaten abone olurken 250 tl ye yakın parayı peşin alıyorlar. iki defa yapıştırmışlar. Benim gibi bir kaç kişi daha var iş yerimde onlar eski abone
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.