Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
GercekUykucu
Gerçek Adserkan
Doğum Tarihi12 Mart ****
Konumİstanbul,Esenyurt
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu bisikletler neden tercih ediliyor? başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Ucuz, sağlam, vitesler olmadığı için komplike bir şey değil, ufak tefek şeyler taşımaya uygun. Pedal çevirince beni bir yerlere götürsün diyenlerin bi... Mesaja git »
Sayaca Hangi Sayıyı Girmem Gerekiyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Lastik ölçüsü yazmışsın ya ben oradan dedim 29 diye. İnternetten bulmaya çalış km sayacı hakkında bilgi. Onun dışında burada aynı km sayacına sahip bi... Mesaja git »
MTB ye ince lastik takmak başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yere sert inişlerde bırak lastiği bisiklet bile dayanmaz. MTB bisikletler atlamak, zıplamak için bisikletler değil. Down-hill içinde değil. Adı üstünd... Mesaja git »
MTB ye ince lastik takmak başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Kalınlık arttıkça yola tutunması artıyor. Normalde yola tutunma olayı iyi birşey olsada bisiklette kullanıcıyı epey yavaşlatıyor. Tabi dağ bisikleti o... Mesaja git »
YENİ BİSİKLETİMDEN ÇIT ÇIT SESLER GELİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bazen bisiklet yeni olduğu zamanlar yapabiliyor, daha sonra geçiyor o ses.Onun dışında yağmurlu bir gündü demişsin büyük ihtimalle hareket eden aksaml... Mesaja git »
Sayaca Hangi Sayıyı Girmem Gerekiyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Km saatinin yanında gelen kitapçıkta yazar. Kilometre saatinin modeli nedir? Ayrıca lastikte yazanlardan 29inç olduğu anlaşılıyor jant 27,5 değil 29du... Mesaja git »
Contact Form İçerik İletisi Gönderme Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kullandığın hostingte php_mail() fonsiyonu kapalıdır. SMTP mail eklentisi kur yapılandır sorun çözülür.... Mesaja git »
Esenyurt (Kobane) den kurtulmak icin tasinmak istiyorum Yardim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Arkadaşlar son 1 yıldır incirtepe mahallesinde aşırı esrar eroin satışı var her cadde başı ortası ve sonunda birer kişi bir araç gelip birşey verip gö... Mesaja git »
YOL BİSİKLETLİLER İÇERİ ! [Arka kaset (ruble) içerir] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sanırım aktarıcıda Shimano Sora idi, google a yaz shimanonun websitesine gir orada 2 çeşit göreceksin. Biri daha uzun diğeri daha kısa duruyor bak sen... Mesaja git »
YOL BİSİKLETLİLER İÇERİ ! [Arka kaset (ruble) içerir] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
11-23 ve 11-30 bulmuşsun ama hem ikisi arasında bariz bir kullanım farkı var hemde aktarıcı büyük ihtimalle ikisinden biri ile uyumlu olmayacaktır. Ön... Mesaja git »
Arkadaşları

NuKe_MaNia

T-Man

deveyehendekatlatanadam

VCR

The_Impact
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Turkcell
Steam
Uykucuroot
Notebook
Lenovo
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109