Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
GercekUykucu
Gerçek Adserkan
Doğum Tarihi12 Mart ****
Konumİstanbul,Esenyurt
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Aralık 2006
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bisikletim Yaşayacak mı Doktor? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Boşuna paranı bunun üstüne harcama derim. Zaten her parçasını elden geçirince değişmemiş parçası kalmamış olacak. Kış döneminede girdik, artık ister s... Mesaja git »
Bisiklet göbek sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Göbek milini sıkan somunlar vardır. Bu somunları eğer fazla sıkarsanız tekerlek akışkanlığını kaybeder. Eğer az sıkarsanız sabitlememiş olursunuz. Bu ... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bugün saatin bir özelliğini keşfettim. Daha öncesinde var mıydı kullanmadığım için bilemiyorum. Bugün ki avrasya maratonunda mi fit uygulamasından açı... Mesaja git »
Büyük Baş Besi Ve Süt Hayvancılığı İşine Girmek başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim; Kayseri'de ikamet ediyorum ve 1000 metrekare arsam var. 60.000 Tl naki... Mesaja git »
Turknet Port Yok Yalanı [KANITLI] GÜNCELLENDİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
Merhaba arkadaşlar Turknet port olmadığı gerekçesiyle 15 gün internet bağlantısı yapmamıştır, Turknet sürekli port bekliyoruz diyerek beni oyaladı. TT... Mesaja git »
Rapid Spaceback Hakkında başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
MerhabalAr arkadaşalar alan varmı acaba elegance 1.6dizel manuel seçeneği Memnunlar mı forumda bir arkadaşının yorumları memnundu başka fikrini ile... Mesaja git »
Skoda Rapid Sedan başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Model atağını Citigo ile küçük sınıfa girerek başlatan Skoda, bu atağını sedan model Rapid üretimi ile devam ettiriyor. Skoda’nın büyüme strateji... Mesaja git »
Başlangıç İçin Bisiklet Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bütçenize uygun olarak alacağınız şehir bisikleti işinizi görür. 1000 liraya kadar olan fiyatları birbirine yakın tüm bisikletlerin donanımları birbir... Mesaja git »
Testestoron hormonum çok yüksek çıktı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Doktora gittim kan tahlili verdim Testestoron 45 falan çıktı normal değerler 0-36 falan digerleri normal çıktı tiroit bezi falan normal yani sadece Te... Mesaja git »
53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 10-15 Ekim 2017 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘’Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’’ 1963 yılında &... Mesaja git »
Arkadaşları

NuKe_MaNia

T-Man

deveyehendekatlatanadam

VCR

The_Impact
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Turkcell
Steam
Uykucuroot
Notebook
Lenovo
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.139