Şimdi Ara

continental race king 2.2 dış lastik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-19232E7C9 (1 mesaj) GercekUykucu (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Bisikletler >> continental race king 2.2 dış lastik
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    682 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba, Salcano Astro 50 bisikletini kullanıyorum.Üstünde bisiklet ile beraber gelen raceking 2.2 dış lastik mevcut, bazı kişiler bu lastiği özellikle satın alırken benim 2 kez ıslak zeminde kaymamı sağladı.İlkinde bisiklet kaydı ancak düşmedim bu akşam ise aşırı şekilde kaydı ve düştüm biraz daha kaysa idim kamyonete çarpacaktım.Arkadaşımdada aynı bisiklet mevcut onda ise 2-3 kere patlamış lastik.Bisikletleti yoğun olarak asfalt zeminde kullanıyorum.Sormak istediğim şey bu lastiğin belirli bir üretim nedeni varmı? yani ıslak zemin olmadığı için kesin kullanılması önerilen bir yer varmı? Sizce lastiklerimi değiştirmeliyim? Bu konuda bilgisi olanlardan yorum bekliyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2674 Mesaj
    CST de bunun gibi ucuz lastikler arazi için üretilmişler. Yağmurda kötüdür aman dikkat.
    Asfalt zemin için slik lastik daha az yorar, bütçene göre Maxxis Overdrive alırsın.

http://www.cinarbisiklet.com/26-X-175-OVERDRIVE-MAXXPROTECT-27-TPI,PR-241.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 25 Temmuz 2013; 23:50:56 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.