Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CheckVizoR
Gerçek AdSeyfo
Doğum Tarihi12 Kasım 1986
MeslekSerbest Meslek Erbabı
KonumMalatya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ekim 2006
2. el mesaj sayısı: 108
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Tudor Gs'ı Karabüksporla aynı seviyede görüyor!!! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Daha önce ana konuya da yazmıştım ; Maç sonu demeçlerinden de belli oluyor Galatasaray'ı sıradan bir takım gibi gördüğü.... Mesaja git »
Siz Olsanız Hangisini Seçerdiniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İki aracın da söylendiği kadar hasarı olduğunu sanmıyorum. 1. araç daha tercih edilebilir..... Mesaja git »
Geri giderken aynaya mı ? arkaya mı bakıyorsunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Genelde ayna ile giderim. Nadirdir arkama baktığım.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
33 hafta falan olmasından değil hocam. Şimdiye kadar oynanan futbol nasıl desem bana pek aha şimdi olmuş dedirtmedi.Açlık ile tokluk arasında gibi. Ne... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Şuana kadar oynayan futboldan memnun olan var mı ? Şimdiye kadar oynanan maçlar da dahil benim gördüğüm futbolu şu şekilde gözlemledim; Arıza lambası ... Mesaja git »
Hemen burak çıkıp cengiz sola, Cenk forvet e geçerse iyi olur.... Mesaja git »
Bu adamların ısrarla mehmet topalı defansta oynatma aşkı nedir arkadaş? Şimdiye kadar her oynadığında süper mi oynuyor ki sürekli orda deniyorlar? K... Mesaja git »
Yabancı Kuralına Dokundurtmuyoruz ! DESTEK başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bir işe yarayacağından ümidim yok ama yine de imzaladım ben. Üstüme düşeni yaptığımı düşünüyorum..... Mesaja git »
Suriyelileri almayalım diyenler.. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Gündelik hayatta da en nefret ettiğim şeylerden biri, bir iş bitmeden diğerine başlamak. Kardeşim sen önce elindeki işi bi bitir, zamanın kalırsa diğ... Mesaja git »
Türkiye'de Muhalefet ne işe yarar?Çok merak ediyorum başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ülkede en kral muhalefet de olsa böyle gelmiş böyle gider. zihniyet hep aynı. Ne kadar çok mal zimmetime geçirirsem, ne kadar çok param olursa o ka... Mesaja git »
Arkadaşları

aslan_parçası

Save The Day
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
seyfibaba98
TV
Samsung
LOL
Teemo
Dünyadan Futbol
Galatasaray
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Sapphire
Modem
TP-Link
Hakkında
Kötü olanı yapmak kolaydır.Mühim olan iyi olana layık olabilmektir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.156