Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lethegrn
Gerçek AdOzan Gören
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Eylül 2006
2. el mesaj sayısı: 104
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
GARANTI - GOLDMASTERHOME TÜM URUNLERDE %55 İNDİRİM - başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hocam kimden almıştın? şu an en ucuz 201 TL görüyorum.... Mesaja git »
Vantilatör Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
arzumda da bütün ürünleri ücretsiz olarak garantiyi 4 yıla çıkarma var sitelerinde... Mesaja git »
tasarımı zaten ödül almış sanırım, ana sayfalarında vardı.... Mesaja git »
700 e kadar Elektrik süpürgesi tavsiyesi acil.. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
https://forum.donanimhaber.com/elektrikli-supurge-arastirmasi-supurge-alacaklara-tavsiyeler--83264559-88... Mesaja git »
Blender tavsiyesi 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
akakçeye baktığımda genelde shake and take tarzı ürünlerin revaçta olduğunu görüyorum.... Mesaja git »
Blender tavsiyesi 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ikisi farklı kategorilerde aslında. birini evde sabit kullanıyosun, Arzum'un ürününü blender işlemini yaptıktan sonra üst taraftaki bölümü bardak niy... Mesaja git »
aslında daha çok yeni bir ürün sanırım. fazla yerde çıkmıyor ürün. bende ayın 15inden sonra almayı düşünüyorum hesap kesim tarihi ile alakalı olarak. ... Mesaja git »
Merhaba, arzum'un aşağıda yeni çıkardığı bir ürün var. B sınıfı Halı performansı ve Hepa13 filtreli. garanti bankası kampanyası ile 649TL'ye geliyor... Mesaja git »
Arzum.com.tr'de gecerli %40 indirim kodu - alt limit 10 lira başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam sitelerinde girdim baktım 199tl'ye aşağıdaki ürün var vantilatör olarak sonra akakçeyi açtım. en ucuz 139,9TL 50tl'ye bulduğun yeri paylaş... Mesaja git »
Arzum.com.tr'de gecerli %40 indirim kodu - alt limit 10 lira başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
kod geçerli görünüyor 1,5 yıl sonra bile... Mesaja git »
Arkadaşları

kıymalı kol böreği
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.129