Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bigen
Gerçek Adbilal gencer
KonumKocaeli,Kartepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 42
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
pascal-mustafa reklamı başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Afişlerinde de yazıyor zaten "didi ile en soğuk espriler "... Mesaja git »
<<<DH Kara Taşımacıları Grubu>>> 5 YAŞINDA ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Lojistik firmasında çalışıyorum. Bu kamyoncuların sis yakma merakı nedir Allah aşkına? Gece kayıt yapıyorsun; gözlerini alıyor... Mesaja git »
Ekran Kartı Tamiri başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Teşekkürler hocam ama bunu denemeyecegim... Mesaja git »
Ekran Kartı Tamiri başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Makara mı yapıyorsunuz bilmiyorum ama sadece görüntü sorunu var;bios ekranı açılıyor Windows ekranı açılmiyor. Kargo ile marka temsilcisine gönderdim... Mesaja git »
Ekran Kartı Tamiri konusunu başlattı (11 gün önce)
İyi akşamlar; acaba İzmit'te ekran kartı tamiri yapan yer var mı arkadaşlar?... Mesaja git »
Çocuk tecavüzcülerini Kızılırmak da infaz edelim... Mesaja git »
Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u feth etmedi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
O yobazlara göre Atatürk hep içki masasındaymış halk kendi savaşıp ülkeyi kurtarmıs... Mesaja git »
Emeklilik İkramiyesiyle Ev Alınan Yıllar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Buna bakaraktan kişi başı milli gelir nasıl 2k $ dan 10k $ a çıkıyor sorgulamak lazım... Mesaja git »
karanlik atmosferli kaliteli film tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Thé Last Witch Hunter... Mesaja git »
Canon mp610 Hata: U150 aşağıdaki kartuşlar tanınmıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben de mp280 de akıllı tank takınca e05 arızası aldım; chip leri önce kolonyali mendille sonra da peçete ile sildim nafile... Mesaja git »
Arkadaşları

fifo

JaSoN_

zenderlen

ensonundaüyeoldum

Andromeda`

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
bigen
Hakkında
http://img18.imageshack.us/img18/4572/asadz.jpg[/image]
[1]Manuel Almunia # [2]Abou Diaby # [3]Bacary Sagna # [4]Cesc Fabregas (C) # [5]Thomas Vermaelen # [6]Laurent Koscielny # [7] Tomas Rosicky # [8] Samir Nasri # [10] Robin van Persie # [11] Carlos Vela # [14]Theo Walcott # [15] Denilson # [16] Aaron Ramsey # [17] Alexandre Song # [18] Sebastian Squillaci # [19] Jack Wilshere # [20] Philippe Senderos # [21] Lukazs Fabianski # [23] Andrei Arshavin # [24] Vito Mannone # [27] Emmanuel Eboue # [28] Keiran Gibbs # [29] Marouane Chamakh # [30] Armond Traore # [52] Nicklas Bendtner # [53] Wojciech Szczesny

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.344