Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vivaldi dinleyen adam
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Koşmak Ve Yararları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bölgesel yağ yakma diye bir şey yok dostum. Bütün vücutdan yağlar gidiyor. Genetik faktörlere bağlı olarak değişebilir tabi. Mesela ben ne kadar zay... Mesaja git »
I could have got more konusunu başlattı (3 yıl önce)
I could have got more... Mesaja git »
Ben koşarak 65 kiloya kadar düşmüştüm. 65 kiloda kilo vermem durmuştu. Ne kadar koşsamda hep 65 kiloda kaldı kilom. Belli bir kiloya ulaşınca ne kad... Mesaja git »
Bir saatde 9 ya da 9 buçuk kilometre koşarım. Koşmakdan kastım tempo koşmakdı benim. Sen yırtınarak koşmaktan bahsediyorsun galiba? 1 saatde 15-20 ... Mesaja git »
Bachdinleyenadam'in paylasmadigi muzikleri paylasacagim. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Nasıl buldun o mesajı?... Mesaja git »
Bachdinleyenadam'in paylasmadigi muzikleri paylasacagim. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Did 6 months pass after I changed my nick name? I don't remember if it did.... Mesaja git »
Because you cannot change your nick twice. This is my second nick already.... Mesaja git »
1 saat koşmak niye fazla olsun ki?... Mesaja git »
I started liking Vivaldi way more for a long time. That piece of music that I had shared above should be played in my funeral. It brings out death t... Mesaja git »
This is what I call music... Mesaja git »
Arkadaşları

mrsmrc

Qui-Gon Jinn

Genjuro
Pano

Qui-Gon Jinn
11 Nisan 2016; 23:34:33
Sonunda 65 kilo oldu. Artık vücut geliştiriyor. :)

Qui-Gon Jinn
28 Şubat 2016; 14:13:24
65 kilo olabilse çok iyi olacak :)
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.266