Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brkylmz19990102
Gerçek AdBerke Yılmaz
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maşallah elhamdülillah hocam... Mesaja git »
OYUNLARDA RUSÇA DİL DESTEĞİ NEDEN VAR başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Alamazsın asgari maaşın 1600 olduğu ülkede 300 liraya çıkan oyunlar satamaz bu durum bizim ülkenin dandikliğidir yoksa hiçkimsenin bir suçu yok anca h... Mesaja git »
Diktatörlük istiyorsa demekki akp den farkı yok siz niye bu kadar chp gelmesin diye çıldırıyorsunuz o zaman... Mesaja git »
OYUNLARDA RUSÇA DİL DESTEĞİ NEDEN VAR başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Asgari maaşın 1600 birim olduğu oyunun 300 birime denk geldiği ülkeye kimse onların dilinde oyun çıkartmaz youtube da adamları görüyorum adam 500 dola... Mesaja git »
Doğaçlama Su Kaplumbağası Teraryumu konusunu başlattı (12 gün önce)
Öncelikle herkese merhabalar size birkaç sorum olucak Resimdede gördüğünüz gibi kendi imkanlarımla ufak çaplı bir terrarium yapmaya çalıştım kaplu... Mesaja git »
Ghost of Tsushima E3 2018 Oynanış Videosu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bu oyun için ps almayı düşünüyorum ciddi ciddi böyle birşey olamaz arkadaş . Heralde ps alsam bloodborne , god of war , uncharted ların içinde boğulur... Mesaja git »
Siz zaten hayatta etkilenmezsiniz hiçbirşeyden , reis dışında kendinizi siyasete kapatmışsınız işte bu yüzden ülke dahada kötüye gitmeye mahkum .... Mesaja git »
IEM Shanghai 2018 CS:GO Turnuvası Duyuruldu! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Evet ana elemelerden devam edicekler önceki majorde ilk 7 ye girselerdi kesin katılacaklardı 1 map kaybederek kaçırdılar malesef .... Mesaja git »
DARK SOULS 2 Tükçe Yama İstek başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Niye böyle düşünüyorlar anlamıyorum sonuçta iyi bir niyetle başlanılmış bir çalışma bu " yani ben öyle düşünüyorum maddi bir kazanç amacı da olabilir ... Mesaja git »
Ezhel'i Savunanlar Neyin Kafasını Yaşıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Konuyu sürekli aynı yerde sürdüren ben miyim ? Lafı nasıl hemen bana çarpıtmaya çalışıyorsun defalarca filmlerle müzik ile ilgili bağlantıyı ele almış... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.076