Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brkylmz19990102
Gerçek AdBerke Yılmaz
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bence normal düz yada romen rakamı biçiminde yazı fontları daha çok yakışır dark souls 3 ün sade ara yüzüne . yinede siz bilirsiniz... Mesaja git »
Viking tanrısı Odin ve Thor Türk mü? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Dünyadaki herşey Türktür... Mesaja git »
Çin, iOS geliştirici karının yüzde 25’ine sahip başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
amd kısa sürede olsa ipleri eline almaya başlamıştı ama rehabete falanmı kapıldı acaba son zamanlarda baya durgun , ayrıca son güncellemeye kadar hiçb... Mesaja git »
Şimdiden bile yamanın resimlerindeki diyaloglara baktığımda ne çok şey kaçırdığımı anlıyorum . Ellerinize çok çok sağlık... Mesaja git »
AMD™ Adrenalin Edition 17.12.1 WHQL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Merhabalar sizlere bir sorum var . 17.11.1 i kurdum ilk başta sonra mount and blade e girdim map teyken özellikle ekranın sağ kısmından sola doğru far... Mesaja git »
oyunlarda gereksiz dilleri çıkarmak başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Burda söylemek ne kadar doğrudur bilmiyorum ama malum sitelerden repack edilmiş oyun dosyalarına erişebiliyorsun . Bunlarda gereksiz dillerin çıkarılm... Mesaja git »
Bugünü de Gördük! DOLAR 4 LİRA {SS} başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Doların etkilerini yazıyoruz aydınlanmanın verdiği bir anlık çarpıntıyla cevap yazmadan gidiyolar zaten .... Mesaja git »
ZOMBİ Katliam Arabası tasarladım. [CGI Oyun Objesi - Bol SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam önünü tikenli yapmayın zombiler birikir orda araba yavaşlar süremezsin . Trenin önü tarzı birşey yap mümkünse yerli imkanlarla olsun . bordan ol... Mesaja git »
Abi enis kirazoğlu niye heryerde çıkıyor :P... Mesaja git »
Erdoğan "Günümüz şehirleri huzur vermiyor.Beton beton beton".. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Konuda kan davası çıkmış... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109