Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brkylmz19990102
Gerçek AdBerke Yılmaz
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hileyle karşılaşmadım ama keşke pusan oyunculara karşı elimize bir koz verilse . İşsizlerin 1-0 önde başladığı bir oyundan ileri gidemiyor gerçi battl... Mesaja git »
Windows 10'a hız arttıracak "Ultimate Performance" modu geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Keşke başlığa mobil için yazsaydınız gereksiz yere heyecanlandım . ... Mesaja git »
Space Soldiers'ın ESL Pro Lig 7. Sezon Karşılaşmaları Belirlendi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Faze son boss :D... Mesaja git »
cort x5 hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam senin gitar harbiden havalı duruyor özellikle yapılmış gibi :D Sağolun bu arada ilk gitarım olduğundan titiz davranmaya çalışıyorum nedensizce .... Mesaja git »
cort x5 hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hocam gitarı aldım ama bazı sıkıntılar var hocam manyetiklerin üstünde siyah bir katman var ama peçeteyle falan çıkıyor tam olarak ned... Mesaja git »
cort x5 hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam haklısın floyd rose fazla büyütülüyor çok sıkıntılı falan vs diyolarda ne kadar abandığına bağlı zaten benim için olup olmaması çok sıkıntı deği... Mesaja git »
cort x5 hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam x5 in x6 ile floyd rose dışında hiçbir farkı yok diyorlar cidden öylemi çok merak ediyorum. Benimde gitar üstünde çok nadir kullanacağım bişey ... Mesaja git »
cort x5 hakkında konusunu başlattı (11 gün önce)
Uzun süren araştırmalarım sonucunda cort x5 almaya karar verdim aslında tam karar veremedim . Satan arkadaş eski seriden olduğunu o yüzden 2 h 1 s man... Mesaja git »
Metro Exodus Ekran Görüntüleri başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Atmosfer ve zorlukla birlikte tatmin olma hissini verirse efsanelere adını kazır . Umarım ilk 2 oyunu gölgede bırakmayı başarır 2033 ten pek hazzetmiy... Mesaja git »
Grand Theft Auto V Satışları 90 Milyonu Aştı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Çıktığı ilk günden beri desteği hiç düşürmediler ki ana fiyatı düşsün . Ayrıca her geçen indirimde daha düşük fiyatlara düşüyor rockstar izin vermeden... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.112