Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
brkylmz19990102
Gerçek AdBerke Yılmaz
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ula insanlar hep 1-2-3 diye gider seride , ben 3-2 diye gittim 1 e geçicem :D bi bendemi bi terslik var acaba . Bide 2 ve 3 ün bazı yerlde save aktar... Mesaja git »
BTK'dan VPN kullanımının engellenmesi ile ilgili açıklama geldi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Sanırım imgurda hoşlarına gitmeyen bir resim gördüler bastılar engeli . Belki cinsel içerikli resimler diyeceğim ama onu isteyen herkes upload edebili... Mesaja git »
BTK'dan VPN kullanımının engellenmesi ile ilgili açıklama geldi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ulan millet yabancı forumlarda imgurdan resim atıyo ona girip bakmak için 2 saat gidip vpn açıyorduk şimdi o da mı ? Cidden yazıklar olsun gına geldi ... Mesaja git »
IEM Sydney 2018 CS:GO Turnuvasına Davet Edilen Takımlar Belli Oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Renegades niye invite alıyo anlamış değilim... Mesaja git »
WESG 2017 CS:GO Şampiyonu Fnatic! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Onu bunu geçtim rakibin comeback atması gerçekten çok üzücü oldu... Mesaja git »
Sigara Vergi Oranları (parliament 2,30 kuruş) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu tarz kışkırtıcı laflarla zeytinyağı gibi üste çıkacağınızı umuyorsunuz demi ??... Mesaja git »
Sigara Vergi Oranları (parliament 2,30 kuruş) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Günde 1 , 2 tane içiyorumdur bazen 1 hafta içmediğim oluyor bazen 1 paket bitiriyorum günde ama bunun zararı tamamen kendime , köpek gibi vergi ödüyor... Mesaja git »
Bu kadar gazlı , betimlemeleri düzgün ve heyecanlı bir yazı olduğu için bu kadar artılanmış heralde . Yada cidden sigara içmeyenler tüm sigara içenler... Mesaja git »
Wikipedia: “Türkiye’yi özledik” başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ne için uzak durma gereği duyulsun ? Burda akademik bilgi araştırmıyoruz sadece fikir sahibi olmak için giriyoruz . Zaten kesin veya kesine yakın bilg... Mesaja git »
Wikipedia: “Türkiye’yi özledik” başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Wikipedi sadece onun içinmi kullanılıyordu sence ? Merak ettiğin bir bilgiye ulaşmanın en kolay yollarından biriydi . Tabiki bilmediğin bir kelime vey... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.130