Şimdi Ara

Sabah kalkıyor ama akşama kadar inmesini istemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet forum arkadaşlarım saç şekillenmesinde ciddi bir sorunum var normalde saçlarım düzdür ama hafif yatay , birazda diklemesine bir şekilde kaldırıyorum sabah kalktığımda şekli mükemmel herşey olması gerektiği gibi dalgalı ve düzgün ama öğleden sonra iyice önüme düşmeye başlıyor bende huylanıp kaldırıyorum ama akşama doğru iyice alnıma yapışmaya başlıyor . Birçok markadan vax ve sprey kullandım vax nerdeyse hiç etki etmiyor kısa olması gerekiyor etki etmesi için, sprey tutuyor ama güneş altında saç derimi yakıyor , ertesi günede komik bir saçla kalkıyorum sprey yüzünden . İnmemesi için ne yapabilirim ?
    Bu arada orta uzunlukta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başlık sakat
  • başlık çok sakat çok

• başlıkta özne yok

• Tövbe diyerek girdim konuya la.

Çözüm için, elidorun turuncu küçük saç kremi var. Ondan yaparsan faydasını görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Londias

Tövbe diyerek girdim konuya la.

Çözüm için, elidorun turuncu küçük saç kremi var. Ondan yaparsan faydasını görürsün.

Tek sorumla ilgili yorum seninkiydi o yüzden özellikle teşekkür ediyorum .

Şampuan olarak head and sholders in kepek önleyici bir şampuanını kullanıyorum . Senin önerdiğin şampuanla değiştirmeye çalışacağım . Bakım ürünleri dışında başka öneriniz var mı ? Fön makinesiyle tarağı birlikte kullan , saçını nemli tut tarzı değişik öneriler mesela . Benim verdiklerim örnek olması içindi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

quote:

Orijinalden alıntı: Londias

Tövbe diyerek girdim konuya la.

Tek sorumla ilgili yorum seninkiydi o yüzden özellikle teşekkür ediyorum .

Şampuan olarak head and sholders in kepek önleyici bir şampuanını kullanıyorum . Senin önerdiğin şampuanla değiştirmeye çalışacağım . Bakım ürünleri dışında başka öneriniz var mı ? Fön makinesiyle tarağı birlikte kullan , saçını nemli tut tarzı değişik öneriler mesela . Benim verdiklerim örnek olması içindi

Rica ediyorum hocam. Şampuanını kullandım ikisini birlikte kullanınca etkili oluyor. Ben kremi bir süre kullanamadığımdan şampuanı da kestim şampuanı tek olarak işimi görmedi. Benim saçım yağlı schwarzkopf pro 3d men derinlemesine temizlik olanını kullanıyorum. Bunun ile beraber iyi oluyor. Bende rahat 2 gün duruyor bozulmadan. Ve ayrıca bozulsa bile diyelim şiddetli havaya maruz kaldınız yani lunaparkda hızlı şeylere bindiniz saçınız bozuldu tek hamle ile eski haline geliyor. Sertleştirmiyor yumuşak güzel kokulu krem. Üstelik diğerleri gibi aşırı yağlı olup yıkamak zorunda kalmıyorsunuz.

Fön makinası kullanmanı önermiyorum. Bu krem işini görecektir. Zaten bu krem fön makinesinde iyi olmuyor bana göre. Biraz kurutuyor kremi hoş olmuyor. Bu krem zaten saçı nemli tutuyor.

Benden bu kadar. Biri forumda yine saç ile ilgili çok güzel konu açmıştı eğer bulursam uplarım, link atarım.

• biri kaldıramaz diğeri indiremez işte...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.