Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fakir-bir-kul
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ağustos 1981
MeslekTURKISH ARMED FORCES
İlgi Alanlarıekrankartı-İŞLEMCİ-VİDEOE
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Abur–cubur yemeden 6 ay'da 10KG vermek başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Deneyin çalışıyor... Mesaja git »
Abur–cubur yemeden 6 ay'da 10KG vermek konusunu başlattı (28 gün önce)
Öncelikle söylemem gerekir ki, ben denedim ve çalışıyor. Bu aslında bir diyet değil, Sadece düzenli beslenme alışkanlığından oluşan bir zayıflama prog... Mesaja git »
Hadi yarışması bugün 201.900TL ödül dağıtacak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Herkes cevap yazmıyor da ondan. şu ana kadar 20 küsür kişiyle farklı ortamlarda bir çok defa bereber katılıp yarıştık daha bir defa yorum yazdığımı... Mesaja git »
gerçekten traji komik bir hikayedir efendim. sene 1996, lise 1' e gidiyorum. endüstri meslek lisesinde okuyorum, endüstri meslek lisesi ortamını ... Mesaja git »
Bildiğin 3d animasyon bu, bunu izleyince uzaya girildiğine dair iyice inancım azaldı. Benim fikrim, insanoğlu yerçekiminin olmadığı belli... Mesaja git »
Sony PlayStation 5 işlemcisi belli oldu iddiası başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
8k ve en az 60 fps olmalı gözü yormamak için. 120 fps olsa tadından yenmez.... Mesaja git »
Bakan açıkladı: AKK 2019’da kaldırılacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İlk ticari 5G cihazı Netgear Nighthawk 5G oldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
İki yeni atom altı parçacık tespit edildi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşları

Ne[M]esis

SansarSalvo-34

f(x)

ashouf eneky

daruga_13

HerGiyotineBurnunuSokma

merveavcii
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İNSANI İKİ ŞEY YIKAR; DOSTUNDAN GELEN İHANET DÜŞMANINDAN GELEN MERHAMET
Hakkında

D.H. NEDEN BİR OTOMOBİL MARKAMIZ YOK? GRUBU

Hz. Ömer'in "Bizans kralı ve İran şahı dünya nimetleri içinde yüzerken, Resulullah kuru hasır üstünde yaşıyor" diyerek ağlaması üzerine, Sahabîsinin gönlünü hoş tutan yüce Peygamberimiz:

"Yâ Ömer, varsın, Kisra (İRAN ŞAHI)ve Kayser(BİZANS KRALI) dünya nimetlerinden zevklerini alsınlar, keyif sürsünler. Âhiret nimeti bize yeter" diyerek tevekkül ve rızasını dile getiriyordu.

RÜYALARINI GERÇEKLEŞTİRMENİN TEK YOLU UYANMAKTIR... f5b6a5a70ad53cf9d01e5f42daac5466A.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.203