Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bahattin.oguz
Gerçek AdBahattin OĞUZ
Doğum Tarihi20 Temmuz 1993
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Benim samsung garantili ankara simge elektroniği gittim hocam. Delta servisli bi telefonum vardı LG G3 delta servisi vasat bi servis çok sıkıntı yaşad... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Valla hocam beni iyice soğuttu bu durum samsung dan şimdi mahkeme davası açsam iyice gerilecek durum sizce ne yapmalıyım :)... Mesaja git »
Hocam merhaba servise bugün gittim bataryada problemim vardı, Cihazı servise götürdüğümde incelediler ve baktılar dediler ki cihaz hasar görmüş aynı s... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Çok güzel bir açıklama olmuş hocam teşekkür ederim ilginiz için. İçim ferah çok şükür fakat millet 6 7 saati görünce şaşırıyorum fakat sizin dediğini... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Kodu imzanıza şöyle atın : GALAXY NOTE5 Kullanıcı Kulübü SAMSUNG GALAXY NOTE5 / 32G... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar herkese merhaba ekran süresi olayına değinmek istiyorum herkes 4 saat 5 saat hatta 7 saati gören olduğunu gördüm fakat benim telefonda bu o... Mesaja git »
Ben iki taktiği de denedim yine olmadı toucwiz kurmaya çalışıyorum acaba ondan mı ?... Mesaja git »
Bende 7 yi yükledikten sonra wipe cache yaptım ama şimdi yüklenmiyor tekrar bi temiz kurulum yapmak lazım demekki :)... Mesaja git »
Aynı yerden bende indirdim fakat şöyle bir hata veriyor [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1900732/ca97c682-945e-468c-937a-d06def0a993e.p... Mesaja git »
Hocam s8 uygulamalarını nasıl yüklediniz bizede tarif edebilir misiniz ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063