Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
glassator8888
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 23 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SuperOnline Tekrardan Gececegım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bulaşmada kaçtane İSS var turknet benim bulunduğum sitede fiber var diye yok.Hangi İSS bağlanacağız?... Mesaja git »
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben sözleşmeden caydım bu kadar lüzumsuz müşteri hizmetleri olamaz.Kurumsal ve işinin ehli olmayan bir şirketten bedava olsa hizmet almam.... Mesaja git »
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Turknet'in en büyük handikapı saha ekibi diye birşey yok.Aktivasyonumu yaptılar sonra aradılar ankastreden işaretlemeniz yapıldı diye.Elektirikçi çağı... Mesaja git »
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Görştüm onların söyledi 1 Mayıs sonra bunu değişti.Yalnız sözleşmeler eskiden kalma olduğu için madde metninin o şekilde (3 mbps) olarak kaldığını söy... Mesaja git »
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşkar ben başvuryu yaptım 150 GB 32 mbps hız kota sonrası,150 GB sonrası 8 mbps düşeceği söylendi acak gönderilen sözleşemde kullanı hızı 3 mbps... Mesaja git »
1 MAYIS ÖNCESİ Mİ SONRASI MI? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Beklemekten yana bir kanaat oluştu bende zarar da etsem,ben 1 mayıs sonrası oluşacak tabloyu görmek istiyorum.... Mesaja git »
Haklısın 250 tl kurulum,aktivasyon için ise 75 tl civarı birsey söylediler.Ancak ben taahhütten çok hoşlanmıyorum.1 Mayıs sonrası fiyatlar artar mı m... Mesaja git »
güzel düşünce... Mesaja git »
1 Mayıs sonrası fiyatlar artar mı diyorsunuz?... Mesaja git »
Neden 1 mayıs sonrası argüman?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141