Şimdi Ara

İPHONE XS 64 GB EN UYGUN FİYAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu konuda açılmış genel başlık bulamadım.
    İphone 6s telefonum miladını doldurduğundan XS 64 GB almayı düşünüyorum.Araştırdığım kadarıyla en uygun Vatan Bilgisayarda 6.899,00 TL.Bu fiyattan daha uyguna alabileceğim yerler var mıdır?veya fiyat düşer mi beklemek mi lazım?
    (almışken yoksa 11 promu almalı,telefonu 4-5 yıl ömrü bitene kadar kullanıyorum)

• glassator8888 G kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 11 pro alın xs şarj konusunda berbat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 6000-6200 idi bir ay önce. O zaman mantıklıydı. Çok fazla satıldı ve fiyatı 7000e yükselttiler. Fiyatı artık düşmez. Yenisi üretilmiyor stoklar bitene kadar böyle sonra elde kalan son seriler şuan iPhone X’in satıldığı abuk subuk fiyattan satılır. Şuan XS almak mantıksız. 11 veya maddiyat izin veriyorsa 11 pro almak lazım. XS batarya konusunda yetersiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Can_R6 kullanıcısına yanıt
    Genelde telefonu mail ve görüşme için kullanıyorum.Oyle oyun uygulamaları felan yüklemiyorum.Ancak telefonun batarya sıkıntısı olmadı problem benim için.

• mur@t_333 kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz rakamlardaydı sonradan yükseldi.600-700 TL yükselmesi çok koymaz ancak batarya dediğiniz gibiyse benim için sıkıntı.11 pro için imkanım var ancakbir telefona 10.500 TL vermekte gereksiz gibi geliyor.
    (11 in tasarımıda çok çirkin)

• glassator8888 G kullanıcısına yanıt
    Ben beğeniyorm 11 pro yu bidefa alın en iyisini alın uzun süre unutun bence 11 pro baya başarılı bir cihaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.