Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yug2980
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Çekmeköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 1460
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2009 model TVS Apachee Dijital gosterge ? konusunu başlattı (6 yıl önce)
Sorum sudur, mevcut gostergem http://www.motoay.com/urunresim.asp?id=505 iken ben bunun yerine yeni versiyonunda gelen http://1.bp.blogspot.com/_... Mesaja git »
Alınık PC2-5300 2gb So-dimm Ram konusunu başlattı (6 yıl önce)
Selamlar, Bir arkadaşımın gl960 chipsete sahip dizüstü bilgisayarı için ram aramaktayım.Mümkünse 2*2 şeklinde almak isterim.Bu chipsete ddr2 80... Mesaja git »
Çek Satış & Takas bölümü (morhipo,şehirfırsatı, daybuyday vs) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
morhipo da avea ve maximum indirimleri birleşiyormu?... Mesaja git »
Çek Satış & Takas bölümü (morhipo,şehirfırsatı, daybuyday vs) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Morhip %25 lik indirim sağlayan hediye çeki arıyorum.Özel mesajdan ulaşabilirsiniz. İyi günler... Mesaja git »
Hp dv6-3052NR -i7 konusunu başlattı (7 yıl önce)
Sporena sitesi için 40 tl ve üzeri hediye çeki arıyorum... Mesaja git »
trendyol hesabı arıyorum 40tl ve üzeri çeki olan varsa daha iyi olur... Mesaja git »
İki adet sporcum'dan 50 tl lik(100 tl alt sınırlı) indirim kuponum var.Bir tanesini sporena 40 tl üzeri kupon ile takas etmek istiyorum.Özel mesajdan ... Mesaja git »
satıldı konusunu başlattı (7 yıl önce)
satıldı... Mesaja git »
Dell D600 Fiyat 230 TL oldu- konusunu başlattı (7 yıl önce)
2 saate yakın pil ömrü vardır.Bunca zaman sonunda nasıl bu kadar dayanıyor anlamış değilim.Kozmetik olarak 10 üzerinden 6-7 arası alır,ingilizce klavy... Mesaja git »
Arkadaşları

kenanc

phobia

orkunorkun

cezzar2005

SpeedTwelve

mustafacey

mc.kork

ufukuzman

C.Y

mj_pelit

iskober

Cainsonant

uzzdenus

Tatar*

ayyhanayyhan
Pano

phobia
11 Eylül 2008; 19:22:32
Alışverişlerinizde hiç bir sorun yaşamazsınız...
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ABD nedir?
ABD;sömürge,ezilenhalklar,saldırganlık,devlet terörü demektir.ABD, savaş demektir. Atom bombası, nükleer silah, katliam demektir.ABD;Lozan'a atılmayan imza, Sevr'i unutmayan,unutturmayan sinsi hafıza demektir.ABD;"Yeşil Kuşak","Ilımlı İslam", BOP, BİP,BM, NATO,IMF demektir.ABD; Pentagon,CIA ve uzantıları,kirli sermaye,Ermeni diasporası,Yahudi lobisi,loca,Soros, iç karışıklık, satın alınma, psikolojik harp demektir.ABD;İsrail, MOSSAD demektir.ABD;Muavenet'e atılan füze,Paşa'nın uçağına uzanan eldir. ABD; pkk bürosu,pkk kampı,pkk mayını, pkk silahı demektir.ABD;Kandilli dağı demektir.ABD; Türkmen'e atılan bomba, Türkmen kızına yapılan tecavüz, silinen kırmızı çizgi,başa geçirilen çuval,kürt bölücüye uzanan dostça el,"Sayın Başkan(!)" diyen dildir
Hakkında
Kan grubum :a rh +(Kana ihtiyacınız olduğunda beni arayabilirsiniz her zaman hazırım kan vermeye)
son kan verme tarihi:14.11.11
referanslar:çömez,lopez,martinez,gonzalez,suarez,felipez,çiko

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125