Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hgurbuz50
Gerçek Adhalil gürbüz
Doğum Tarihi26 Mart 1978
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
yurt dışında satılan 3 max daha güzelmiş. 3 laser yerine sırf pil için tercih edilir.... Mesaja git »
ne lenovo forumunda (yabancı yada yerli) nede başka yerlerde bu soruna net bir cevap verilmemiş. çünkü kimi insanlarda bu sıkıntı varken kimileri ise... Mesaja git »
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
zenfone 3 diğer modeller neden oparötörlerde satılmıyor acaba?... Mesaja git »
Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
adım adım yazarsanız süper olur... Mesaja git »
Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
zenfoneasus com daki anlatım ve dosya yine her zamanki gibi eksik olmuş nerde ne yüklenecek bootloader kilidi açılcak kilitlenme olursa ne olacak hep... Mesaja git »
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
anladım teşekkürler.... Mesaja git »
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
anladım teşekkürler.... Mesaja git »
laser e gelen Android 7 de yok yani?... Mesaja git »
android 7 ile gelen ekranı ikiye bölme ve iki farklı uygulama çalıştırma ile gelen mesaj WhatsApp vs bildirim ekranından direk cevap verme özellikleri... Mesaja git »
.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Teleservice ve SMS İnfocomm efsanedir iyi delirtir ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.250