Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hgurbuz50
Gerçek Adhalil gürbüz
Doğum Tarihi26 Mart 1978
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
ilk faturada iki ayrı fatura gelmesi biraz saçma olmuş. ozaman benim kullandığım denemesi bedavanın pek bir anlamı kalmıyor. denemesi bedava suresin... Mesaja git »
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
herkese merhaba bir deneyimimi daha aktarmak istiyorum. bilirsiniz geçenlerde türknet abonesi oldum ve oldukça memnunum. 32-33 mbit hızım var yoğun s... Mesaja git »
internet için alt yapınıza dikkat. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
daha önce internetim yoktu ama sokakdaki telekom kabloları kötü olduğunu gördüm bina da eski olunca kendim güzel kablo çektim. eviniz kaçıncı kat yada... Mesaja git »
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Herkesin faydasına tecrübemi tavsiye olarak buraya yazmak isterim. öncelikle benim bulunduğum bölgede sokağımda hiç telekom saha kutusu yok. en yakın ... Mesaja git »
internet için alt yapınıza dikkat. konusunu başlattı (12 gün önce)
Herkesin faydasına tecrübemi tavsiye olarak buraya yazmak isterim. öncelikle benim bulunduğum bölgede sokağımda hiç telekom saha kutusu yok. en yakın ... Mesaja git »
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
kesinlikle size ulaşırım. çünkü kriz çözülene kadar hiçbir kanaldan düzgün yanıt alamadım taaki sizinle bu mecradan yazışana kadar. tekrar teşekkürler... Mesaja git »
güncelleme. bu akşam hizmetim açıldı. kullanmaya başladım. ortalama 20mbit download 2mbit e yakın upload var fena sayılmaz. binama gelen altyapı o... Mesaja git »
güncelleme. bu akşam hizmetim açıldı. kullanmaya başladım. ortalama 20mbit download 2mbit e yakın upload var fena sayılmaz. binama gelen altyapı o... Mesaja git »
firmalar zaten Türk Telekoma elit hizmet için para verip hemen gidip bağlamalarını kutudan uç vermelerini sağlıyor. Türk Telekom alt yapıyı kendi kul... Mesaja git »
şimdi. bu forumun uzun zamandır üyesi olan biri olarak turk netin burada olmasına sevindim ancaaaaak. daha 1 hafta olmadan bu sıkıntıları yaşayacaks... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188