Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
T.CN
Gerçek Adturgay can
Doğum Tarihi21 Eylül 1985
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhabalar herkese,uzun zamandır aklımda böyle bir konu açmak vardı ve forumun çeşitli bölümlerinde açılmış üst konu yapılmış veya yapılmamış,kıymeti ... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Saat tavsiyesi istemiştim bı kaç hafta önce . Bir arkadaşımızın verdiği markalar arasından megir firmasının modelleri hoşuma gitti. 27 Haziran'da ... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
teşekkürler. bi bakayım bu markalara... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ilk mesajdaki curren saatler nasıldır acaba? ya da 13-15 dolar civarı saat tavsiyesi olan var mı?... Mesaja git »
(SATILDI) kutulu Battlefield 1 ps4 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
forum dışına satılmıştır. konu kapatılabilir.... Mesaja git »
(SATILDI) kutulu Battlefield 1 ps4 konusunu başlattı (3 ay önce)
forum dışına satılmıştır.... Mesaja git »
Sleepy bebek bezi 6+6 100tl kargo ucretsiz son 2 gün başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam bende 2. çocuğu büyütüyorum sürekli canbebe kullandım hiç sıkıntı yaşamadım. bir kere dediğim gibi sleepy aldım hiç memnun kalmadık. hemen sızdı... Mesaja git »
Sleepy bebek bezi 6+6 100tl kargo ucretsiz son 2 gün başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
canbebe alıyordum sürekli fiyat uygun diye bi kere sleepy aldım . kesinlikle tavsiye etmiyorum.... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
teşekkürler, alternatiflere yönelelim o zaman... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam ilk gönderdiğim ile bunun farkı ne ki turkey postu da deneyeyim demiştim. satıcıya mesaj atayım bi olmazsa... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.127