Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
T.CN
Gerçek Adturgay can
Doğum Tarihi21 Eylül 1985
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beelink GT1 | 4K TV BOX başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
cihazı wifi üzerimdem bağlamak zorundayım. telefondan cok iyi şekilde youtube videoları izledğim halde cihazda acayip bi yavaşlık var. videolaraı 240p... Mesaja git »
m2ts formatı için birleştirme programı lazım konusunu başlattı (5 gün önce)
flash bellekte 17 parça halinde m2ts formatında düğün videosu vardı. flash belleği bilgisayara taktığımız anda hata verdi ve belleği biçimlendirmemizi... Mesaja git »
ilk alışverişimi yaptım ürün elime geçti. gearbestte onay sistemi var mı.yoksa işlem bitti mi... Mesaja git »
rica ederim. aynen hocam uygulamadan, hatta kartı bkm eksprese eklerseniz çok daha rahat olur kart bilgisi girmeye gerek kalmaz... Mesaja git »
mobilden hızlı alınıyor.... Mesaja git »
yüksek indirim oranlı kupon satışı yapılacağı kanısına nasıl ve nereden varıldı acaba. var mı bi duyuru. n11 de o kuponlarla ilgili hiçbir şey göremed... Mesaja git »
VIBOTON - S501 Air Mouse / İndirim Kodu: S501CP / 5$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız] b ürün için kod süresi dolmuş yenileme imkanınız var mı?... Mesaja git »
hocam gearbest yasaklı olduğu için bazı bankalar alışverişe tamamen kapatmış. garanti bonus ile ödeme yapamadım. iş maksimum ile ödeme yaptım iptal ol... Mesaja git »
teşekkürler. peynirler fena değil kuponlarla cazip fiyata alınabilir.... Mesaja git »
hocam bende bakıyorum market ürünlerine ama stok yapılabilecek yağ, çay, şeker kupon kullandıktan sonra bile benim normalde aldığım fiyatın üstünde ka... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.111