Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
T.CN
Gerçek Adturgay can
Doğum Tarihi21 Eylül 1985
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AliExpress ★ +400 ÜRÜN TAVSİYESİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
[center][b] Ana Konusuna Hoşgeldiniz[/b] [color=#009900][/color] Bu konu, detaylı AliExpress rehberi ve 500'e yakın ürün incelemesini içermekte... Mesaja git »
Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bshuy 2003 v5 i dün kurdum. mokee den sonra batarya çok iyi geldi.mokee de video kayıt problemi yaşadığım için değiştirdim. kamera olarakta daha güzel... Mesaja git »
Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
teşekkür ederim. sayenizde romu bende değiştirdim.... Mesaja git »
dün zuk z2 siparişi verdim. bugün elime ulaştı.paketleme gayet güzeldi. teşekkürler... Mesaja git »
arka koltuga sut dokuldu ankara oto yikama tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
1.5 ay kadar önce aynı olay başıma geldi. su sabun bulaştırmayın kesinlikle. ben arka koltuğu söküp eve çıkardım kalorifer peteğinin yanında 2 gün fal... Mesaja git »
Sağa dönüşlerde bekleyenler başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
aksine bi ışık yoksa beklenmeli bencede. zaten diğer türlü olduğunda sağa fasılalı ışık koyuyorlar. beni kızdıranda sağa fasılalı yanarken, ileri gid... Mesaja git »
Hyundai Getz Dizel başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
absli 2011 model 74000 kmde boyasız değişensiz olanını 4 ay önce 27.500 tl ye sattım. 2 yıl kullandım aracı. Ağırlıklı olarak şehir içinde kullanıldı... Mesaja git »
Sinmiş sigara kokusundan nasıl kurturulur? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
şöyle bi ürün var http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/drmat-hijyen-sprey-sut-kokusu-giderici-arac-koku-giderici-260273977?rcp_action=... Mesaja git »
İlandaki Araç Hakkında Yardım Lütfen. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
3 ay önce.2011 model Titanyum x donanimlisini 49000 km de 42 bine aldım. 1 ay kadar falan fiyat araştırdım. Hiç öyle bi fiyat gormedim o zaman. Sizi... Mesaja git »
daha açılmadı çekler. saat 10 da açılıyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.080