Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freedom1259
Gerçek Ademin tunel
Doğum Tarihi24 Nisan 1985
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hocam meraba bu avizeye nasıl bir ampül almamızı tavsiye edersiniz... Mesaja git »
=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
teşekkürler hocam... Mesaja git »
hocam siz nerede yaptırdınız istanbuldamısınız. nete baktığım zaman ecumasters diye bir site çıkıyor ecumaster ayrı ecumasters ayrı sanırım... Mesaja git »
regal 5100x inox buzdolabını 1460 tl ye mal ediyorum alınırmı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
anladım hocam çok teşekkür ederim... Mesaja git »
regal 5100x inox buzdolabını 1460 tl ye mal ediyorum alınırmı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam birde son olarak bu regal 5100 sizin bahsettiğiniz nfky510 ile mi yoksa nfk510 ilemi aynı... çünkü geçen nfk510 u yakından incelemiştim o yüzden... Mesaja git »
hocam siz yaptırdınız mı yaptırdıysanız memnunmusunuz acaba... Mesaja git »
Hocam cevabınız için teşekkür ederim dikkat etmemiz gereken ürünler arasında bu model varmı acaba ne diyorsunuz alınırmı acaba bir karar veremedim... Mesaja git »
http://urun.n11.com/buzdolabi/regal-5100-x-a-nf-inox-kombi-buzdolabi-P193472326?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI0buH9fXU1QIVTTwbCh2iAQxEEAYYASABEgITTfD_B... Mesaja git »
Acil Buzdolabı Tavsiyesi (Samsung RT46K6000S8/TR A+ 468 Lt ALINDI) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
arkadaşlar bende bu buzdolabı ile Samsung RT38K5100S8 arasında kaldım. RT46K6000S8 için nette raflarının kırılacak gibi durduğu yazıyor. birde Samsung... Mesaja git »
Arkadaşlar elimde x550vx dm248 var. Alındığında jiletinledim tertemiz duruyor 19.01 garantili isteyen arkadaş olursa son 2500 bırakıcam inşallah. Bu a... Mesaja git »
Arkadaşları

fasson

gozdeacıkparfum

bdiyarbakirlioglu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Çirkinlikle güzelliği görünüşle değil, akılla ayırt edin.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.141