Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
canerx1234
Gerçek Adcaner metin
Doğum Tarihi2 Ocak ****
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox için Strateji oyunu önerisi yapacak var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Rpg sayilir ama savaslari baya stratrjik olan divinity 1 ve su an on izlemede olan divinity 2 var ozellikle 2 cok iyi.... Mesaja git »
gta 4 açılmıyo yardım başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Steamden aldiysaniz xbox la alakasi yok sanirim.... Mesaja git »
Satilik garantisiz xbox one fat konusunu başlattı (12 sa. önce)
Arkadaslar temiz xbox one satiyorum garantisi yok eski şişman kasa çizik vs yok diye hatirliyorum. Sadece xbox hdmi kablo ve sarj aleti satilik fiyat ... Mesaja git »
Gears 5 Xbox One X'te 4K 60FPS Hedefliyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Bizde geçen aldık one x 2020 de felan yeni konsollar cikicak diyorlar ama biz 1080p kullaniyoruz 4k da fark olsa dahi 1080p ye ayni kalitede cikar her... Mesaja git »
Forza Horizon 4 (Ana Konu) İlk Trailer Yayınlandı. 2 EKİM başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende fh2 f&f paketindeki gibi bisiy bekliyordum noslu vs tokyoda gecicek denilice bos cikti umutlarimiz... Mesaja git »
Xbox one x aldim gamepad sarj oluyormu? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Xbox un kendi sattigi iyi degil usta duracell sarjli pil ve cihaz alman daha mantikli... Mesaja git »
★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende ikinci el bi xbox almistim ea accessi gormuyordu full sifirlayinca duzelmisti ancak. Diger pass oyunlarinda sıkıntı yoksa bilemiyorum tabi.... Mesaja git »
Forza Horizon 4 (Ana Konu) İlk Trailer Yayınlandı. 2 EKİM başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Gamepass e direk eklenicek değil mi ?... Mesaja git »
Xbox one kulaklık tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Normal 3.5mm girişli bi kulaklik alip takabilirsin usta.... Mesaja git »
Steam Yaz İndirimleri Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
O da guzel ama 2 sini oynamadiysan direk onu alabilirsin 2 si cok iyi.... Mesaja git »
Arkadaşları

metuemre

boatswain

soldierofforce

gokayt

avei21

deathkira
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125