Şimdi Ara

Shoptodan Headset alıcam hangisi daha iyi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 3.sü fiyat olarak da görünüş olarak da gayet başarılı,ama 35 tl nin üstüne kargo parasını da eklersek 50tl ye yaklaşıyo shoptonun kargo fiyatlarıyla.o yüzden ben sana jabra al derim.ama sen bu 3 ünden seçiceksen 3.yü al derim ben.hem gioteck iyi markadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necroph

3.sü fiyat olarak da görünüş olarak da gayet başarılı,ama 35 tl nin üstüne kargo parasını da eklersek 50tl ye yaklaşıyo shoptonun kargo fiyatlarıyla.o yüzden ben sana jabra al derim.ama sen bu 3 ünden seçiceksen 3.yü al derim ben.hem gioteck iyi markadır.

Saolun 3.benimde hosuma gitmisdi ama kargo dusundurdu beni kulaklikdan pahaliya gelmesinde jabra bt yi mi diyorsumuz,cok ovulmus ama cizirti felan yapiyormu kalite nasil ses alma verme kalitesi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeçmeceKarpuz

quote:

3.sü fiyat olarak da görünüş olarak da gayet başarılı,ama 35 tl nin üstüne kargo parasını da eklersek 50tl ye yaklaşıyo shoptonun kargo fiyatlarıyla.o yüzden ben sana jabra al derim.ama sen bu 3 ünden seçiceksen 3.yü al derim ben.hem gioteck iyi markadır.

Saolun 3.benimde hosuma gitmisdi ama kargo dusundurdu beni kulaklikdan pahaliya gelmesinde jabra bt yi mi diyorsumuz,cok ovulmus ama cizirti felan yapiyormu kalite nasil ses alma verme kalitesi?

bilmiyorum ben de kullanmıyorum ama forumdakiler övüyor çok ...bu kadar kişi övdüğüne göre vardır bi bildikleri

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeçmeceKarpuz

quote:

bilmiyorum ben de kullanmıyorum ama forumdakiler övüyor çok ...bu kadar kişi övdüğüne göre vardır bi bildikleri

Tesekkurler o zaman en yakin teknosadan 30 tl yevalyim birtane

• jabrayı önermiyorum evdeki tüm sesleri karşı tarafın duymasını sağlıyor
    ben teknosadan 26 liraya logitech pc headset aldım bide 10 15 tl aparatı var ps3 için
    rahat dayanıklı sorunsuz çalışıyor 3 4 ay oldu
    tek kötü yanı mikrafon ağzınıza fazla yakın yemek yerken falan karşı tarafı rahatsız ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanado

jabrayı önermiyorum evdeki tüm sesleri karşı tarafın duymasını sağlıyor
    ben teknosadan 26 liraya logitech pc headset aldım bide 10 15 tl aparatı var ps3 için
    rahat dayanıklı sorunsuz çalışıyor 3 4 ay oldu
    tek kötü yanı mikrafon ağzınıza fazla yakın yemek yerken falan karşı tarafı rahatsız ediyor

Demekki iyiymis jabra hocam 41 tl ye gelir oyle kablolu olur birde sorun dediginiz olayada guldum gece gece ev ayaga kalkti oynuyorken neden yemek yiueyim la

• ben çok çektim o sorundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanado

ben çok çektim o sorundan

Suan head set kullanacagim oyunum yok ama bf3 alican oynarim turklerle
  • 3üncüsü gerçekten çok hoşmuş

edit: 1incisi de çok başarılı görünüş açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.nako -- 10 Nisan 2012; 9:22:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.