Şimdi Ara

Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) manga.Seri tamamlandı. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
13
Favori
104.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reinerin ic dunyasi. Yavan gecti bu sayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Arkadaşlar 9 titanın da kim olduğu belli mi? Şöyle bir resim buldum. Ölenleri çarpı ile çizdim. Erende aynı zamanda founding titan da var yani iki titanı birden bünyesinde barındırıyor ve toplamda 8 titan görünüyor. 9. titanın kim olduğu belli mi teorisi olan var mı? Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) manga.Seri tamamlandı.

9. Shifterin ismi Pieck 4 ayak üstünde yürüyor. Kargo Titan deniyor. Taşıyan kişi de bu kız

Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) manga.Seri tamamlandı.

• 1.Zeke

2.Reiner

3.Annie

4.Pieck

5.Galliard

6.Armin

7.Eren x2

Guncel titan shifter listesi bu.Hala son shifterin kim olduğu bilinmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: smartenes

quote:

Arkadaşlar 9 titanın da kim olduğu belli mi? Şöyle bir resim buldum. Ölenleri çarpı ile çizdim. Erende aynı zamanda founding titan da var yani iki titanı birden bünyesinde barındırıyor ve toplamda 8 titan görünüyor. 9. titanın kim olduğu belli mi teorisi olan var mı? Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) manga.Seri tamamlandı.

9. Shifterin ismi Pieck 4 ayak üstünde yürüyor. Kargo Titan deniyor. Taşıyan kişi de bu kız

Arkadaşım senin dediğin cargo titan benim listemde de var. Adı Courier titan diye geçiyor listemin en alt sağ tarafına bakarsan görürsün.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smartenes

quote:

Arkadaşım senin dediğin cargo titan benim listemde de var. Adı Courier titan diye geçiyor listemin en alt sağ tarafına bakarsan görürsün.

9. titanı sorunca pieck'in kim olduğunu sorduğunu sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartenes -- 12 Haziran 2017; 18:4:8 >

• Marley'in durumu bana Türkiye'yi anımsatıyor.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Ne alaka???

• quote:

Orijinalden alıntı: kpwale

Ne alaka???

En ufak bir şey de bile seni raporlayacağım falan diyorlar ya
  • ikinci sezonda dün bitti bekleki gelsin üçüncü sezon :( Umarım 4 5 tane ova gelir.
  • Yeni sezon ne zaman gelecek? Herhangi bir haber, duyuru vs var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Yeni sezon ne zaman gelecek? Herhangi bir haber, duyuru vs var mı?

2018
    Teşekkürler hocam. Aralık ayında değil di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Teşekkürler hocam. Aralık ayında değil di mi?

Rica ederim. Net bir bilgi paylaşılmadı diye biliyorum ama muhtemelen yine ilkbahar-yaz döneminde gelir.
  • arkadaşlar olaylar beklediğim gibi gitmeyor diye düşünen var mı? özellikle açığa çıkan zırhlı dev ve muazzam devin amaçları biraz basit kaçmamış mı sanki? daha büyük bir şey bekliyordum açıkçası
  • arkadaşlar yayınlanan 2. sezon finali mangada kaçıncı bölüme denk geliyor ? kaldığım yerden devam etmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlakeLorenz

arkadaşlar yayınlanan 2. sezon finali mangada kaçıncı bölüme denk geliyor ? kaldığım yerden devam etmek istiyorum

Son bölüm mangada 50'ye denk geliyor.
    teşekkürler dostum
  • Dnr'da satılan manga serisi güncel mangayı ne kadar geriden takip ediyor bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.