Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.499
Cevap
26
Favori
118.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8. bolum cok guzeldi.
  • 8 altyazı çıktı ve internete yüklendi bir saat önce izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mâria

8. bolum cok guzeldi.

+1
    Eren yaptı yapacağını yine. Şimdi 1 hafta beklemek cok kötü ya
  • Eren niye tehdit olarak görülüyor merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fss01

Eren niye tehdit olarak görülüyor merak ettim.

eren tehdit olarak görülmüyor ki 8. bölüme kadar o devin eren olduğunu misaka bilmiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

quote:

eren tehdit olarak görülmüyor ki 8. bölüme kadar o devin eren olduğunu misaka bilmiyordu

Bölümün sonunda gelecek bölümle ilgili olan teaser da zaten eren in tehdit olarak görüldüğü söyleniyo arkadaş onu dedi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: YamiNoGame

quote:

quote:

Bölümün sonunda gelecek bölümle ilgili olan teaser da zaten eren in tehdit olarak görüldüğü söyleniyo arkadaş onu dedi sanırım

sen öyle deyince açıp baktım harbi niye böyle olmuş anlamadım. Bölüm başı müzikleri de hep atlıyorum izlerken sonda da müzik başlayınca bitti diye kapatmıştım meğersem teaser varmış hiç haberim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YamiNoGame

quote:

quote:

sen öyle deyince açıp baktım harbi niye böyle olmuş anlamadım. Bölüm başı müzikleri de hep atlıyorum izlerken sonda da müzik başlayınca bitti diye kapatmıştım meğersem teaser varmış hiç haberim yok.

Insanlar devler hakkında hiçbirşey bilmiyor ve bilinmez her zaman korkutucudur , dimi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yapmayın beyler ayıptır günahtır zaten nasıl olacak 9. bölüm diye kafa patlatıyorum heyecanı arttırmayın daha fazla
  • Bölüm iyiydi de, o depoyu kurtarma stratejisini kurarken 7 den olduğunu nerden biliyolardı? Sadece varsayım mı doğru çıktı? 7 değil de 8 - 9 dev olsaydı patlamaz mıydı plan?

Bu arada gelecek bölümün gösterimi acayip meraka soktu beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

Bölüm iyiydi de, o depoyu kurtarma stratejisini kurarken 7 den olduğunu nerden biliyolardı? Sadece varsayım mı doğru çıktı? 7 değil de 8 - 9 dev olsaydı patlamaz mıydı plan?

Bu arada gelecek bölümün gösterimi acayip meraka soktu beni.

O yukarı kaçanlar söylemiştir muhtemelen. Depo içerisinde görevliler vardır elbet.
  • bu animenin filmi yapılacak değil mi ?
  • Çok iyi bölümdü korktuğum olmadı eren eski haline dönücek gibi.Bu arada mikasa ilk defa ağladı lan
  • insanlar hakkaten devler hakkında hiç bişey bilmiyor ya :D sadece nasıl öldürülceini öğrenmişler daha ilerde neler neler oluyor. 20-30 bölüm sonrasını görmeyi iple çekiyorum valla .
  • Len aklımdan geçmiyordu değil bu devler Gundam benzeri birşey olabilir diye
  • 8 güzeldi. İşler çok karışacak gibi.

Yalnız çok fazla spoiler dönüyor bu anime ile ilgili yahu kafayı yiyeceğim. Kaçamıyorum da her yanım sarılıyor resmen pazar günleri. Halen haftalık olarak çıkıyor mu mangası bilmiyorum ama şeytan diyor oku daha ingilizce çevrilmeden raw olarak mangayı her hafta spoiler bombardımanına tut o spoiler verenleri.
  • Bölüm sonu teaserda eren'in bakışları bi farklıydı, sanırım karakterinde biraz değişiklik olacak, bu yüzden tehtit olarak algılanıyor olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinsou -- 27 Mayıs 2013; 1:01:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinsou

Bölüm sonu teaserda eren'in bakışları bi farklıydı, sanırım karakterinde biraz değişiklik olacak, bu yüzden tehtit olarak algılanıyor olabilir?

izleyince bana da öyle geldi ya huyundan ya suyundan bişeyler kaptı kesin
  • Mangayı okuduğuma pişman oldum, bu hafta izlediğim bölümden zerre kadar zevk almadım, zaten her hafta tek tek izlemek sıkıcı olurken bir de olayların nereye doğru ilerleyeceğini bilmek iyice keyfimi kaçırdı. One Piece, Bleach, Fairy Tail falan okurken böyle olmuyordu ama neden bu seride böyle sıkıldım anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.