Şimdi Ara

SHIB coin Binance’de listeleniyor, DOGE katili olur mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Arkamdan konuşma, ben sana çok daha iyi bir şey getiririm aklına merak etme..

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

Sevgili kedicik kripto beni niye üzsün, seni üzüyor ki buralarda eleştireni tırmalıyorsun. Sen de kendi fikrini koy okuyalım yeaani. Hayrola kripto paranın dokunulmazlığı mı var bi din mi laf edilemez mi anayasa ile korunuyor mu ne bu bir eleştirene tahammülsüzlüğün korkma ben değil Elon reisin düşürüyor çıkarıyor değerini. Çok da şaapma yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Arkamdan konuşma, ben sana çok daha iyi bir şey getiririm aklına merak etme..

Git ötede oyna kafa şişirme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt

Hayde boş yapma boş teneke, her yerde kriptoya laf çakarsın burada kriptoculara yalakalanırsın ne olduğun belirsiz çıktığın orta dünyaya geri dön ikile ikile.

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Hayde boş yapma boş teneke, her yerde kriptoya laf çakarsın burada kriptoculara yalakalanırsın ne olduğun belirsiz çıktığın orta dünyaya geri dön ikile ikile.

Yav he he. İstediğimi söylerim istersem bok atarım istersem çok severim kripto paraları sana giren çıkan ne? Harçlığını vereyim de rahatsız etme git ötede oyna.

• Portrait daha karpuz keseceğidik, engelleyip kaçtı mızmız.

• monacomen kullanıcısına yanıt

Canım sıkıldı kaldırdım engeli. Şimdi sen engelle, sonra da ben  

• Seni niye engelliyim tırışkadan mesajlarından mı korkucam. Sen kaç ama ben kovalamam, burdayım. Sabit ve dik.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.