Şimdi Ara

Sherlock Holmes (2009) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
0
Favori
8.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış hatırlamıyorsam bu film için de 3d diyorlardı. Avatar'a gidememiştim 3d veya imax olarak. Daha doğrusu hiç 3d filme gitmedim. Bu filmi imax veya xpnad, real3d vs. 3d olarak izleme imkanı var mı gerçektende?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiGHWAYMOUSE -- 15 Ocak 2010; 18:57:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Yanlış hatırlamıyorsam bu film için de 3d diyorlardı. Avatar'a gidememiştim 3d veya imax olarak. Daha doğrusu hiç 3d filme gitmedim. Bu filmi imax veya xpnad, real3d vs. 3d olarak izleme imkanı var mı gerçektende?

Film 3D değil maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Film 3D değil maalesef.

Teşekkürler,nasip değilmiş demek ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Film 3D değil maalesef.

Teşekkürler,nasip değilmiş demek ki...

Beylikdüzüne yolun düşerse avatar migros'da 3D Xpnad versiyon olarak gelmiş dostum
  • Filme giden varmı elime üç kuruş para geçti onlada Sherlock Holmes'a gitmeyi düşünüyorum
  • Hiç giden varmı nasıl beğendiniz mi?
  • Henüz gitmedim ama çok güzel bir film olacağına neredeyse eminim....
  • imdb'de 7.7 olduğuna göre kalburüstü bir yapım olduğu açık....
  • Şu film şubatı görür de mi?

Abi gitmem lazım buna ben.

Bu filmi Avatar'dan daha çok bekledim ben. Yemişim Avatar'ı. Robert Downey Jr. Guy Ritchie ile film çevirecek ben bu izlemicem he. Peeh.
  • Sherlock Holmes DVDSCR AC3 - IMAGiNE

Sherlock Holmes (2009)

Sherlock Holmes (2009)

• quote:

Sherlock Holmes DVDSCR AC3 - IMAGiNE

Yuh be. Film daha dün girdi vizyona.

Gerçi TR'de dün girdi vizyona değil mi?
    ABD'de daha önce girmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 16 Ocak 2010; 11:57:06 >

• yha arkadaşlar izliyenlere bişey sorçam:

filmde aklıma takılan şey sherlock saklandığı yerde ayin yapıyo garip şekiller görüyo...hatırlamışsınızdırİŞTE ORDA SORUN VAR EĞER KARABÜYÜ OLAYI FOS İSE AYİNDE GÖRDÜĞÜ GARİP GÖRÜNTÜLER NE OLUYOR
  • Ek$i'deki yorumlara göre film eğlendirici fakat filme Guy Ritchie filmi deyip deli gibi atlayıp büyük umutlarla gitmemek lazımmış.Tabii Guy Ritchie filmleri izlemediğim için benim böyle bir sorunum yok.
  • quote:

Sherlock Holmes DVDSCR AC3 - IMAGiNE

Sherlock Holmes (2009)

Sherlock Holmes (2009)

bular da gene aynından

Sherlock Holmes (2009)

Sherlock Holmes (2009)

• Görüntüler gayet güzel. TS, Rip, hd-rip vs. biliyorum da bu DVD-SCR 'in anlamı nedir? ripten ne farkı vardır?
  • o benim resimleri koyduğum 2 gb lık falandı

SCREENER (SCR)
    Bir filmin promosyon amaçlı VHS kaseti, piyasaya çıkmadan önce dükkanlara ve diğer bazı yerlere gönderilir. Bir Screener, VHS kasedi formatındadır ve genellikle 4:3 (tam ekran) aspect oranına sahiptir. Bunun dışında geniş ekran olanları da bulunabilir. En büyük dezavantajı; ekranın altından geçen ve telif hakları ile kopya-yazılım ihbarı için telefon numarasının yazdığı mesajdır.. Ayrıca, eğer kasedin seri numarası ya da kasedin içine doğru bir çizgi var ise; bunlar genellikle siyah bir çizgi ile olmak üzere, o bölgenin üstü çizilerek bloke edilmelidir. Bu genellikle sadece birkaç saniyeliktir, fakat maalesef bazı kopyalarda bu olay tüm film boyunca sürer ve bazıları oldukça büyüktür. Kullanılan araç-gereçe bağlı olarak, screener kalitesi-eğer MASTER kopyasından yapılmışsa- mükemmel kaliteden, eğer kalitesiz malzemenin kullanıldığı eski bir VHS Kaydedicisi ile yapılmışsa düşük kaliteye kadar değişir. Çoğu screener VCD'e dönüştürülür, ancak bazı SVCD denemeleri de oldu ve bazıları VCD'ninkilerden daha kaliteli idi.

DVD-SCREENER (DVDscr)
    Aynı şekilde screener'lardan bazıları DVD'ye dönüştürülür. DVD retail'lerin içerdiği bazı ekstralar dışında genellikle geniş ekrandır(widescreen). Uyarı mesajları her zaman siyah kısımda olmayabilir; dolayısıyla bu, izleme zevkini bölebilir. Rip edenin yeteneğine bağlı olarak DVD Screener'lar çok iyi kalitede olabilir.
    DVD Screener'lar genellikle SVCD ya da Divx/XviD formatlarına dönüştürülür.

• Teşekkürler dostum. Bunu da öğrenmiş olduk...
  • nette varsa indireceğim..
    sinemaya gitmeyi bekleyemem..ama pc de izlediğimden birsey anlarmsa sinemayada giderim..
    geçi avatar hala sırada bekliyor..
    fragmanı güzledi filmin.. umarım basarılıdır..
  • Yeni geldim filmden hoşuma gitti benim gidilebilir..
  • Bende bugün izledim.Oldukça güzel filmdi.
    7.5/10
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.