Şimdi Ara

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.393
Cevap
61
Favori
118.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • filmin 2. sezonu daha bi heyecanlı geçiyo :D 1. sezonda sıradan cinayetler varken 2. sezon da süper olaylar var gözümü alamıyorum :D
  • bu bitince ne izleyim peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

bu bitince ne izleyim peki

valla ben izleye izleye dizi bırakmadım sende benim duruma düşersin yavaş yavaş izle

lost ve PR hariç, 19 dizi izledim

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17

• ben pilot bölümünü izledim ama pek sarmadı beni.

ingiliz ingilizcesi aksanına biraz gıcığım var ondan olabilir gerçi IT Crowd u izliyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

bu bitince ne izleyim peki

dedektif polisiye seviyosan kesinlikle monk izlemeye başla :D ben sıfırdan başladım 2 sezonun ortalarındayım gerçekten hem eğlenceli hem dedektiflik anlamında ilgi çekici bir dizi :D yada the walking dead var zombi filmi duymuşsundur. :D game of thrones var. hiç olmassa lost var :D
  • 720p indirmeye başladım. 4gb lan bi bölüm. :/
  • diziye yeni başlıcam arkadaşım öve öve bitiremedi pilot bölüm dediğiniz olay ne önce onu izlemek mi lazım anlamak için e00 mı? öyleyse şuana kadar hiç bi dizinin e00'ı mantıklı olmadıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

diziye yeni başlıcam arkadaşım öve öve bitiremedi pilot bölüm dediğiniz olay ne önce onu izlemek mi lazım anlamak için e00 mı? öyleyse şuana kadar hiç bi dizinin e00'ı mantıklı olmadıda

İzlemek zorunda değilsiniz. İlk bölüm öncesinde çıkarılan daha kısa ve ilk bölümle hemen hemen aynı şekilde ilerleyen önizleme sürümü gibi bir şey. 2 sezon 3+3 bölüm izleyin yeterli.
  • Dün gece başladım, gayet kaliteli.
  • Başlasam mı bilemedim. Kafamda Robert Downey ve Juda Law'ın oynadığı sherlock holmes o kadar yer etti ki onu bozmak istemiyorum aslında.
  • sherlock 2.sezon mu basladı vay be.ilk sezon dan baska cekilmiycek sanıyordum
  • S01E00'i biraz once bitirdim.

Hakikaten inanilmaz bir yapimmis.

Tek sorun Ingiliz aksanini anlamakta oldu sanirim bende.

Bunca zaman Amerikan filmi ve dizisi izlemekten basta British accent isin icine girince afalladim :)
  • Facebook sayfasına şimdi "Sherlock Series Three just CONFIRMED by Mark Gatiss!" yazdılar. 3. sezon onaylandı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Facebook sayfasına şimdi "Sherlock Series Three just CONFIRMED by Mark Gatiss!" yazdılar. 3. sezon onaylandı galiba.

aynen

zaten bu dizi almayacakta hangi dizi alacak onayı
  • Sherlock S02E03 720p HDTV x264

akarrrrr 1.4 gb

saat: 01:27

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Sherlock S02E03 720p HDTV x264

akarrrrr 1.4 gb

saat: 01:27

Öğlen izlerim artık.. Şimdi Golden Globe var..zz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Facebook sayfasına şimdi "Sherlock Series Three just CONFIRMED by Mark Gatiss!" yazdılar. 3. sezon onaylandı galiba.

aynen

zaten bu dizi almayacakta hangi dizi alacak onayı

Tahmin ediyordum böyle birşey olacağını. Yani yarıda bırakamazlardı, böyle şahane bir diziyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gianfresco

S01E00'i biraz once bitirdim.

Hakikaten inanilmaz bir yapimmis.

Tek sorun Ingiliz aksanini anlamakta oldu sanirim bende.

Bunca zaman Amerikan filmi ve dizisi izlemekten basta British accent isin icine girince afalladim :)

sırf bu dizi için altyazı koydum, aslında alıştım ama gene de bazı detayları atlamak istedim!

Sezon sonu mükemmeldi!

Dizi Hatası

Son sahnede Sherlock ölürken john tam düştüğü anda görüyor, o sahnede bir tane kamyon görünüyor sarı renkli, ve john sherlock'a bakarken, tam o anda bir bisiklet çarpıyor sherlock'a, fakat çarptığı anı gösterirken o kamyon orda görünmüyor. Her ne kadar o kamyon aslında sherlock'la sahte cesetin yerini değiştirildiği sahne de olsa, o detayın son sahnede hele, atlanınmaması gerekiyordu. Son sahnede bisikletin çarpma sahnesiyle, hemen 1 sn önceki john'un sherlock'u yerde gördüğü ana bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Ama gene de güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 16 Ocak 2012; 7:56:01 >

• Çeviri Durumu: Sherlock
    Dizi Bölümü :S02E03 Çeviren :ByMeRT
    Başlama Tarihi :2012.16.01
    Çeviri Miktarı : %30
    Son Güncelleme :16-01-2012 3:10:53
    Durumu : Aktif
    Not :Çeviren Grup : DivxFilmim.com Altyazı Grubu Bu Gece Kesin Bitecek.

3. sezonun olacağını daha öbür sayfalarda söylemiştim.
    Asıl Sherlock hikayeleri (kitapla ilgili spoiler-sezonfinaliyleilgili)
    ölünce başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atalay` -- 16 Ocak 2012; 16:28:41 >
  • Vay arkadas tek kelime ile muhtesemdi . Şimdiye kadar ki en iyi bölüm acık ara ... daha da yazmıyım spoiler yemesin kimse.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.