Şimdi Ara

Sharp Objects (2018) - Amy Adams | HBO (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
6
Favori
5.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

olay ne burada ki ezeli rakipler arasında ?

• Dizi yavaş ilerliyor ama içine çekiyor.Kendimi resmen o kasabada yaşayan biri gibi hissettim,ev sahnelerinde ise sanki o aileden birimiymiş gibi.O yüzden acayip gerildiğim yerler oldu.7.bölümü çok iyi bulmadım ama 8 çok iyiydi,özellikle after credits.
  • Dizinin final bölümü gerçekten çok çok iyiydi.Ama bence bölümlerin geri kalanı benzer türdeki dizilere oranla çok daha aşağıda kalıyor.Genel olarak izlenilesi bir yapım olmuş.Amy Adams'ı pek sevmem ancak buradaki performansı üst düzeyde.
    Nazo'nun paylaştığı kitaptan bölümleri de okuyunca bütün taşlar yerine oturuyor.
  • Vasatın kesinlikle üstünde ancak abartıldığı kadar iyi bir dizi değil. Genel Hbo kalitesinin de altında kalmış bana kalırsa. Amerika taşrasında geçen filmleri ve dizileri severim, bu diziyle de pek bir alıp veremediğim yok aslında ama bu kadar şişirilmesine pek anlam veremedim. Bir kere hikaye bildiğimiz, tipik polisiye romanlardan birine ait.
    Kimsenin adını bile bilmediği bir hastalık üzerine inşa edilmiş, tamamen ters köşe yapmaya odaklı bir cinayet anlatısı.
    Ben bu tarz anlatıları okumayı lisede bıraktığım için olsa gerek öyküye bağlanamadım. Müzikleri, görselliği, kurgudaki oyunlar epey hoş. Ancak olmamış tarafları da çok fazla.
    Ana karakterin böyle olmasına sebep olan olaylar bence yetersiz. Çünkü kızın ergenliği epey aklı başında ve güçlü bir karakter olarak çizilmiş.
    Yazar ablamız kafasındaki bütün fantezileri yüklemeye çalışmış. Ki bunu her polisiye yazarı yapıyor. Zaten bence polisiye edebi bir tür bile değil ya konu bu değil. Vakit kaybı diyemem ancak izlenmezse de bir şey kaybedilmez. Açın soundtrack albümünü dinleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

8. Bölüm

7. bölümden sonra bekleneni veremedi diyordum taa ki sonuna kadar.

Dizi hakkında sorularım, diziyi bitirmeyenler bakmasın

Şimdi after credits'te ne okdu tam olarak. Amma başkalarıyla mı öldürmüş kızları. Bir de camille küçükken kulübede ne gördü ve birilerinden kaçıyordu o sahnede. Oraya hiç değinmediler sonradan.
    After Credits ile ilgili olarak

Amma ve paten kaydığı 2 arkadaşı malum 2 cinayeti işliyor, üstüne bir de Camille'in patronunun siyahi kızı Mae'i öldürüyor. Büyük ihtimalle Camille ile Amma onların evlerine geldiğine politikadan vb. söz edip Camille'in ilgisini çekti diye kıskanıyor. Camille'in bulduğu diş de sanıyorum ki Mae'in dişi.

• Camille'nin çocukluğunu anlatan spin-off olsa da izlesek Karanlık kalan olaylar var.

• Geçtiğimiz senenin en iyi dizilerinden biriydi.

Çok kişi sıkıcı akmıyor vs demiş ama bir dakika bile sıkıldığımı hatırlamıyorum, üstelik son 3 bölümü arka arkaya izledim. Çok iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerli oç Adora 'mız

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201902151037694122-istanbul-bebek-anne-camur-suyu-iskence/

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.