Şimdi Ara

Sharkoon X-tatic ve Xbox360 (Yardım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bağlıkta yazdığım kulaklığı almayı düşünüyorum genelde xbox arada sırada ise pc de kullanmak için.Yalnız aklımda bazı sorular var ve işte bu kısımda konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardım ediceklerini umuyorum.Malum Xbox360 Slim 250gb'ın üzerinde kulaklığı takabileceğim bir yer yok(Gerçi hiçbirinde yok sanırım) bende şöyle birşey yapmayı düşünüyorum Xbox'ı Tv'ye HDMI ile bağlayıp kulaklığı Tv'nin kulaklık çıkışına takmayı düşündüm.Yalnız ben bu kulaklığa hatrı sayılır bir para vericem ve bu şekilde kullanırken 5.1 ses desteği alamazsam pek hoş olmaz haliyle.Bu söylediğim şekilde bağlarsam sizce kaliteli bir şekilde sesi alabilirmiyim?Eğer alamazsam Xbox'a kulaklık bağlayabileceğim aparatı nerden temin edebilirim? Bir kaç yerde component kablo ile ilgili birşeyler söylemişler yalnız benim component bağlantım üzerinde kulaklığı takabileceğim bir yer yok.Biraz uzun oldu ama yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

• Yanlış biliyorsun hocam, Slim'de optik çıkış var ve X-Tatic de optik kabloyla bağlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Yanlış biliyorsun hocam, Slim'de optik çıkış var ve X-Tatic de optik kabloyla bağlanıyor.

Şu üzerinde S/PDIF yazan yerden mi bahsediyorsun hocam? Açıkçası çok fazla bilgim yok.

Not:Biraz araştırdım da haklıymışsın dostum varmış .Alıcağım ürün Digital linkini aşağıda vericem.Ama kullanabilirim muhtemelen dönüştürücüler sayesinde.

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=X-Tatic%20Digital

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odesca -- 23 Ekim 2011; 5:18:24 >

• Aynı kulaklığı Slim'de kullanıyorum. Dönüştürücüye falan ihtiyacın yok hocam, optik kablo ile bağlayacaksın.
  • 5 aydır hem xbox hem ps3 hemde pc'de kullanıyorum bu kulaklığı çok memnunum zaten optik bağlantısı var hiçbir ekstra aparata gerek yok bağlaması ve kullanması çok basit
  • Saolun cevaplar için benim pc de optik giriş yok optiği-3.5mm'ye çeviren bir kablo geliyor mu yanında?
  • Pc icinde yaninda kablosu var normal ses sistemi baglar gibi ses kartina analog baglanti yapiyorsun dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Pc icinde yaninda kablosu var normal ses sistemi baglar gibi ses kartina analog baglanti yapiyorsun dostum.

Teşekkürler dostum çok saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odesca

quote:

Pc icinde yaninda kablosu var normal ses sistemi baglar gibi ses kartina analog baglanti yapiyorsun dostum.

Teşekkürler dostum çok saol

Önemli deil yardımımız dokunduysa ne mutlu bize
  • Benim için gecelerin vazgeçilmez tek aksesuarı bu kulaklık. Düşünmeden alınız. ^_^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Benim için gecelerin vazgeçilmez tek aksesuarı bu kulaklık. Düşünmeden alınız. ^_^

Bende genellikle gece oyun oynadığım için çok iyi olucak bu kulaklık son olarak sormak istediğim nerden almamı önerirsiniz.Firebal.net mi yoksa sanalmarketim.com mu? Sanalmarketim de biraz daha ucuz onuda belirtiyim
  • ben sanalmarketimden almıştım karar senin zaten çok fazla bi tercihin yok
  • quote:

ben sanalmarketimden almıştım karar senin zaten çok fazla bi tercihin yok

Bende sanalmarketimden sipariş verim 1-2 güne gelir umarım
  • İyi bir tercih yaptın dostum şimdiden hayırlı uğurlu olsun ses gerçekten çok kaliteli

Geceleri bununla beraber oyun oynayıp film seyretmek inan çok keyifli

Tek eksisi dts çözmüyor bunu söyliyebilirim ama bunun dışında gerçekten kaliteli bir ürün
  • quote:

quote:

Yanlış biliyorsun hocam, Slim'de optik çıkış var ve X-Tatic de optik kabloyla bağlanıyor.

Şu üzerinde S/PDIF yazan yerden mi bahsediyorsun hocam? Açıkçası çok fazla bilgim yok.

Not:Biraz araştırdım da haklıymışsın dostum varmış .Alıcağım ürün Digital linkini aşağıda vericem.Ama kullanabilirim muhtemelen dönüştürücüler sayesinde.

abi bu ne ya,ben konsolu 400 tl ye almıştım zaten,bu kulaklıktaki fiyatları çok abartıyo üretici,satıcı vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur1706

quote:

quote:

abi bu ne ya,ben konsolu 400 tl ye almıştım zaten,bu kulaklıktaki fiyatları çok abartıyo üretici,satıcı vs.

60TL'si vergi zaten

• Zamanında ilk versiyonunu (2 adaptör) HepsiBurada.com'dan totalde 350 TL'ye aldım. V3 için bu fiyatı öpünde başınıza koyun bence. Normal fiyat ama tabi dövizde artınca kötü etkilendik o da var tabiki. :)
  • bende cumartesi akşam verdim sipariş firebaldan bugün kargolandı sharkoon kulaklığım. sizede hayırlı olsun şimdiden bf3 ve sharkoonlu geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: goffi

bende cumartesi akşam verdim sipariş firebaldan bugün kargolandı sharkoon kulaklığım. sizede hayırlı olsun şimdiden bf3 ve sharkoonlu geceler

BF3 oynamıyorum kulaklığı bekliyorum
  • Arkadaşlar bi sorum olacak; Benim lcd tv nin kulaklık çıkışına normal kulaklık takınca tv dışarıya ses vermiyor. Sadece kulaklıkdan duyuyorum. Sürekli tak çıkar yapmak istemiyorum. Sharkoon X-Tatic alsam PS3 den baglanıyor ve sadece PS3 oyunlarında ve filmlerde ses veriyor degil mi? Yani normal uydu yayınlarını tv hoparlöründen duyabilir miyim?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.