Şimdi Ara

FiiO ibasso hiby (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
69
Favori
95.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xtraa kardeşim bende one v var ses gayet iyi hiç düşünmeden al
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastfalcon

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_CooL

herkese merhaba
    bundan 3 yıl önce cx300 kullandım bass süperdi cok uzun sure kullandım bu kulaklığı ve sonunda kablosu fln mahfoldu tabı benım yaptığım bı hata beyaz kulaklıktı kırlenmıstı cif ile sildim :)
    sonra cx 200 street aldım eh ıyıydı sesı yeterlı oldu bana bunuda babam bı gun aldı kullanmak ıcın ve kaybettu
    bu aksam media markt ten monster mobile jamzz talk control aldım 150 tl verdım ama ses bass olarak ıstedğimi alamıyorum ya bı yerde yanlış yapıyorum yada benım kualkarda var bı sorun( tüm kulaklık aparatlarını denedım )
    bahsedılen cks 90 kulaklıktakı bass ları sennheiser cx200 street yada cx300 ile yada monster ile kıyasladığımızda cks 90 için ne dersınız ? yarın monsterı ıade etmeyı dusunuyorum egerkı cks 90 güzel ise almak ıstıyorum deneme sansımız varmış okuduğuma göre
    selçuk beyden ve tüm arkdşlardan acil cvp beklıyorum teşekkurler

bu arada phılps in 30 tl ye aldığım kulaklık cx200 den monsterden daha güzel bass vuruyor anlayamadım ?

Merhabalar;
    Monster'i denemediğim için birşey söyleyemem. Fakat birçok arkadaş CX300 den cks90'a geçtiler. Onların fikir ve kulak hassasiyetlerine göre CKS90 CX300 den çok daha iyi olduğu kanaatindeler.

Saygılarımla...

dün akşam media marketten mobile jamzz kulaklığımı iade etttim ve yerıne 109 tl ye phılpsın bır kulaklığını aldım yalnız aksam nette dolaşırken aynı ürünü vatanda 74 tl y teknosada 89 phılspın kendı yerınde 100 tl ye buldum media markte gıttım ve ordakı arkadas bana aynı ürünü satın almamı faturasını yada brosurunde varsa brosurunu getırmemı ve bana aradakı fıyat farkının 2 katını verecegını belırttı vatandan aldığım urunude acmadan gerı ıade edeceğım medıa marketten aldığım phlılıps urunu ikinci kez iade etme sansım varmıdır? aksıne parasını ıade etmıyorlar hedıye kartı verıyorlar parasını verseler fastfalkon arkadısımdan cks 90 alıcam ama bir tavsıyenız varmıdır ?

• quote:

dün akşam media marketten mobile jamzz kulaklığımı iade etttim ve yerıne 109 tl ye phılpsın bır kulaklığını aldım yalnız aksam nette dolaşırken aynı ürünü vatanda 74 tl y teknosada 89 phılspın kendı yerınde 100 tl ye buldum media markte gıttım ve ordakı arkadas bana aynı ürünü satın almamı faturasını yada brosurunde varsa brosurunu getırmemı ve bana aradakı fıyat farkının 2 katını verecegını belırttı vatandan aldığım urunude acmadan gerı ıade edeceğım medıa marketten aldığım phlılıps urunu ikinci kez iade etme sansım varmıdır? aksıne parasını ıade etmıyorlar hedıye kartı verıyorlar parasını verseler fastfalkon arkadısımdan cks 90 alıcam ama bir tavsıyenız varmıdır ?

Philipsin diğer marketlerde fiyatın düşük olduğunu, satın alarak kanıtlaman anlamsız bir talep bence, oradaki satış elemanının işgüzarlığı. Vatan'a gidip durumu anlatıp philips model kulaklıkların satış fiyatlarını gösteren bir imzalı kaşeli liste veya yazı alıp media markt'a verir sorunu çözersin diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

230 TL <= Shure SE-215 nasıl bu kadar ucuz olabiliyor. sıfır ve garantiili ? yurt dısı fiyatı bile sıfırı bu kadar anca

Merhaba;
    Shure SE-215 leri düşük kar marjı ile yurtdisi fiyatlarina yakin satarak arkadaslarin yurtdisina yonelmeden ürün sahibi olmalarını istiyoruz. Tüm shure ürünlerimiz orjinal authorize dealerdan alindigi icin de garantilidir.
    Saygilarimla.

shure beyaz olan versiyonu mu. şeffaf
  • ayrıca shure se 315 yokmu getiremyomusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

ayrıca shure se 315 yokmu getiremyomusunuz

Merhaba beyaz olan versiyon clear olarak geçiyor. Shure 'un hemen hemen tüm kulaklıklarını getirtiyoruz.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: acsev2003

quote:

Philipsin diğer marketlerde fiyatın düşük olduğunu, satın alarak kanıtlaman anlamsız bir talep bence, oradaki satış elemanının işgüzarlığı. Vatan'a gidip durumu anlatıp philips model kulaklıkların satış fiyatlarını gösteren bir imzalı kaşeli liste veya yazı alıp media markt'a verir sorunu çözersin diye düşünüyorum.

evet banada cok sacma geldı bu talepleri uğrasmak ıstemedım 109 tl lık phılıpsı ıade edıp ep630 aldım sımdılık daha sonrasında cks 90 alıcam ınşallah arkadaştan

• Audio-Technica ATH CKS90 Solid Bass Kulakiçi Kulaklık

Bu kulaklığı kullanıyorum mükemmel.Yalnız yanlışlık var bass-tiz dengelidir bass kulaklığı değildir.Bass isteyenler Sennheiser MX 80 alabilir(aşırı bass kulağı yorar ve müzik zevkini minimuma indirir) Kolay gelsin
  • Bende şöyle güzel bir kafa üstü kulaklık istiyorum.. uzmanlarından tavsiye alabilirim.. sennheiser hd 202 den daha iyi birşeyler.. bas ve midler tizden daha çok hoşuma gidiyor.. kulakta çınlamayacak kadarda tiz olsun.. bass - %50 , mid - % 30 , Tiz % 20 umarım derdimi anlatabilmişimdir.. 2. el temiz kullanılmış ürünlerde olabilir.. max bütçe : 400 tl
    saygılar..
  • merhaba iyi günler merak ettigim bir konu var cevaplarsanız çok memnun olacagım,cks 90 u iphone 4s ile kullanırsam %100 performans alabilirmiyim ?yoksa kayıp olurmu iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

merhaba iyi günler merak ettigim bir konu var cevaplarsanız çok memnun olacagım,cks 90 u iphone 4s ile kullanırsam %100 performans alabilirmiyim ?yoksa kayıp olurmu iyi günler.

Merhabalar;
    Bende iphone 4s ile kullanıyorum. Kayıpdan kastınız nedir bilmiyorum. Fakat her kulaklık gibi iyi bir performans alırsınız. iphone ve ipod çıkışları yeterince güçlüdür. Fakat bu üründe mikrofon veya kontrol tuşları olmadığı için gelen aramaları tuş kombinasyonu ile yönetemezsiniz.

Saygılar..

• quote:

quote:

merhaba iyi günler merak ettigim bir konu var cevaplarsanız çok memnun olacagım,cks 90 u iphone 4s ile kullanırsam %100 performans alabilirmiyim ?yoksa kayıp olurmu iyi günler.

Merhabalar;
    Bende iphone 4s ile kullanıyorum. Kayıpdan kastınız nedir bilmiyorum. Fakat her kulaklık gibi iyi bir performans alırsınız. iphone ve ipod çıkışları yeterince güçlüdür. Fakat bu üründe mikrofon veya kontrol tuşları olmadığı için gelen aramaları tuş kombinasyonu ile yönetemezsiniz.

Saygılar..

teşekkür ederim ilginiz için, sesdeki kayıpdan bahsetmiştim yani iphoneda kullanınca ses kalitesi %80 lere düşer gibi bir durum varmı diye ,mikrofon ve kontrol özelligi aramıyorum zaten o sorun degil.birde bilginiz varmı bilmiyorum ama ibeats ile cks90 bass ve diger özellikler acısından hangisi daha kalitelidir? teşekkürler iyi günler

• Merhaba;
    Öyle bir kayıp durumu yok. Kulaklık her kulak hassasiyetine göre değişir. Bundan dolayı bu soruya direk cevap vermek yanlış olur. Sayfadaki cks90 yorumlarını okursanız sizin için daha iyi olur.

Saygılarımla...

• Arkadaşlar xperia p'de cks90'dan verim alabilir miyim yani telefondaki çıkış yeterli gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih90216

Arkadaşlar xperia p'de cks90'dan verim alabilir miyim yani telefondaki çıkış yeterli gelir mi?

Merhaba;
    Kesinlikle yeterli gelir..

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Saygılar..

teşekkür ederim ilginiz için, sesdeki kayıpdan bahsetmiştim yani iphoneda kullanınca ses kalitesi %80 lere düşer gibi bir durum varmı diye ,mikrofon ve kontrol özelligi aramıyorum zaten o sorun degil.birde bilginiz varmı bilmiyorum ama ibeats ile cks90 bass ve diger özellikler acısından hangisi daha kalitelidir? teşekkürler iyi günler

sorunuza şöyle cevap vereyim.

dinamik sürücülerde çok da fazla kayıp yaşanmaz. cks90 da dinamik sürücülüdür. ama armatürlü olsa tamam kayıp ihtimali yüksek.

ibeats kullandım daha önce, cks 77 de kullandım. eğer bir bass head değilseniz ibeats çok fazla gelecektir. cks90 ı bilemiyorum. ama okuduğum kadarı ile cks 77 ile benzer yapıda. eğer dengeli bir yandan da biraz fazlaca bas duyayım istiyorsanız cks 90. daha dengeli istiyorsanız cks 77. kalite derseniz de bence ibeats ten uzak durun. diğer monster modelleri daha iyidir. pro copper gibi. ama bulmak da zor.

• @fastfalcon

hocam pm'iniz var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrontLiner

@fastfalcon

hocam pm'iniz var..

Merhaba Kontrol ettim. Fakat Pm göremedim. Saygılar...

• quote:

quote:

@fastfalcon

hocam pm'iniz var..

Tekrar attım hocam..
  • quote:

quote:

quote:

@fastfalcon

hocam pm'iniz var..

Tekrar attım hocam..

Cevaplanmıştır.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.