Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.658
Cevap
64
Favori
182.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • netflix'te sadece uk versiyonu varmış.O da izlenir mi güzel mi yoksa bu çok daha iyi bunu mu izleyeyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

netflix'te sadece uk versiyonu varmış.O da izlenir mi güzel mi yoksa bu çok daha iyi bunu mu izleyeyim?

Uk dandik ya izleme soğuk ingiliz espirileriUsa versiyonuz çok çok çok iyi Uk'ya kıyasla
  • 4.sezondayım dizi baya iyi ama ilk 3 sezonki tadı bir daha alamayacağım gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk başlarda sevmememiştim ama öyle çokda takmıyordum bu diziyi ama şuan 8. sezonu merakla bekliyorum çıksa da izlesek.
  • Yeni sezon yaz mevsimi mi olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: cold_fusuin

Yeni sezon yaz mevsimi mi olucak

Sanırım 1 sezon yaz 1 sezon kış olarak gidiyordu. En son yaz mı vardı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıştı sanırım
  • Reid Rider kullanıcısına yanıt
    en son sanırım aralıkta çıkması beklenirken eylüle almışlardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diyosunuz arkadaşlar başlanır mı çok övüyor herkes
  • Arkadaşlar selam herkese, ben henüz s5'teyim Lip ile alakalı bir sorum olacak, diziyi iyi takip edip, bilen bir arkadaş sorumu mesajla cevaplayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintsComming

Arkadaşlar selam herkese, ben henüz s5'teyim Lip ile alakalı bir sorum olacak, diziyi iyi takip edip, bilen bir arkadaş sorumu mesajla cevaplayabilir mi?

Sor buradan sorunu, ben yanıtlayamazsam başkası yanıtlar.

• Reid Rider kullanıcısına yanıt
    Hocam s5'te Lip MIT kazandım dedi, fakat Chicago'da falan gösterdiler. O ara ne oldu?
  • SaintsComming kullanıcısına yanıt
    Pardon s4'te kazandım dedi, döneme kötü başladı ve kopar gibi oldu okuldan sonra da notları yükseldi. s5'te Chicago falan gösterdi.
  • S7 E10, 11, 12 izleyebileceğim site var mı? Çoğu yer teliften uçmuş. Torrent'i de beklemek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

Anlamadıgım bırsey var.Bunlar kac ay sezon arası verıp tatıl yapıyorlar.Dızı bıtelı aylar oldu ve yenı sezon ocakta baslayacak dıyorsunuz.Adamların sistemi haftasonları calısıp haftaıcı tatil yapmak gıbı sanırım.

Dexter'dada durum bu şekilde. Sanırım Showtime'ın dizilerinin genelinde aynı durum söz konusu.

aslında atv, kanald, show vs. ye geçicek dizi ondan sonra sezon başına 70-80 bölüm

İstekleriniz kabul oldu sanırım :D
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    üstat söylenti hep var da olmaz o iş. yani ben ilk bölüm yayınlanmaya başlayana kadar inanmıyorum, inanmıyorum, inanmıyorum.

• quote:

üstat söylenti hep var da olmaz o iş. yani ben ilk bölüm yayınlanmaya başlayana kadar inanmıyorum, inanmıyorum, inanmıyorum.

İnanmayacak bir şey yok. Dizinin içinden uyuşturucu, sex, sigara, alkol, küfür ve olumsuz örnek oluşturacak davranışları ve "oyunculuğu" çıkarıp Shameless diye satacaklar işte. Ve binlerce kişi izleyecek bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 5 Temmuz 2017; 18:41:1 >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    onlar çıkınca teknik olarak shameless uyarlaması olmuyor ki zaten türkiyede çekilirse olacak senaryo muhtemelen şu, gecekonduda yaşayan bir ailenin evi toplayan, temizliğe gidip kardeşlerine bakan sorumluluk sahibi fiona, yasadışı işlerle zengin olmuş bir erkeğe aşık olur. steve oluyor bu arkadaş da :d onun dışında lip hem süper zeka hem çalışkan, ian ise mahallede adamın hammaddesi olarak bilinen bir delikanlı olabilir. debbie falan dikiş dikip ev gelirlerine katkı sağlar. liam da suriyeli göçmen olabilir mesela.

dizi kamu spotu tarzında olacağı için asgari ücretin beş kişilik bir aileyi rahat geçindirdiği, haram kazançtan uzak durulması ve çocukların bereketiyle geldiği bol bol işlenecektir.

not: kev ile v de bar değil, ali baba'nın yeri adında bir adapazarı ıslama köftecisi işletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

İnanmayacak bir şey yok. Dizinin içinden uyuşturucu, sex, sigara, alkol, küfür ve olumsuz örnek oluşturacak davranışları ve "oyunculuğu" çıkarıp Shameless diye satacaklar işte. Ve binlerce kişi izleyecek bunu.

Örnek veriyorum dizide alkol kullanıyorlar ve alkol yüzünden işler kötüye gidiyor. Yani ahlaksızlığa özendirme gibi bir durum yok, tam tersine dizi bu olaylardan çıkarım yapmamızı sağlıyor. Ama Türklerin yapacağı versiyonda ahlaksızlığı özendirmek olacak diye düşünüyorum. Zamanında Yaprak Dökümü, Binbir Gece ve Aşkı Memnu gibi diziler yüzünden toplumun ahlaka bakış açısı değişti. Umarım bu versiyonda da böyle bir durumla karşı karşıya gelmeyiz.

• Biz çocukken tabiri caizse hiçbir şey yasak değildi tv'de. Veya şunu bunu evde denemeyin tarzı saçma yazılar yazmazdı. Bir o zamanın nesline bakın birde bu kadar uyarı ve sansürle büyüyen nesle. Beyinsizin biri kendisini pokemon sanıp aşağı atmıştı gerçi. Bu yüzden pokemonu yasaklayanların, bu beyinsiz havada uçan uçağa özenip atlasaydı ne yapacağını merak ediyorum.

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.