Şimdi Ara

Shadowlands class seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Her ne kadar paketin gelmesine daha vakit olsa da class değişiklikleri konusunda az çok bir fikir sahibi olabiliriz diye düşünüyorum.

Sizce şu ana kadar açıklanan değişiklere göre OP class ve spec hangisi olabilir.Sizin class ve spec seçimleriniz ne olacak. Class seçiminizde kriterleriniz nedir?

Nedenleri ile birlikte yazarsanız sohbet ortamı oluşturabiliriz diye düşündüm.

Herkeze iyi oyunlar.

• Ben hiç bir zaman op class gibi konulara bakmıyorum.

Raid,dg bile yapmıyorum.İtem lvl takıntım yok.

Zevk almak için oynuyorum ve tek başıma oynuyorum.

Farm,quest ve hunter benim vazgeçilmezlerim.

15 karakterim var. 12'si hunter.

Yeni pakette de tercihim hunter

Ben böyle oynamayı seviyorum ve her zaman bot,aşırı multibox kullananlara karşı savaşıma devam ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CAFE96FA5 -- 14 Temmuz 2020; 15:3:34 >
  • Blood elf warrior açtım sizce iş yapar mı? :D
  • şuan bu sohbetler için çok erken fakat ben demon hunter yine buff'lılığına devam eder diyorum.
  • Ben feral druid oynuyorum hep. en kötü sınıf dahi olsa ısrarla feral oynuyorum. seviyorum çünkü. shadowlandste de feral oynarım.
  • cata dan beri dk oynuyorum, shadowlans de 2hand frost oynamayı planlıyorum
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Pvp için vazgeçilmezim hocam ya. Adamın üzerine dostları bırakıp kaçıyorum öldürüyorum karşı tarafı sinir krizlerine sokuyorum. İyice sövdürüyorum kendime :)
  • oyunda başka classlar tarafından ezildikçe sürekli class ı değiştiresim geliyor ama gün sonunda yine fury warrior oynuyor oluyorum bir ara heves edip hunter kastım hala alt karakter olarak oynuyorum ama skill basınca tepkisiz öyle ekrana bakmak sıkıcı geliyor fury warrior ile hat hut takla atarak dalınca gözüm öyle bir şey arıyor şuan 2 orc warrior 2 orc hunter var orc da vazgeçilmez race im shadowlandsde de kasma süresi düşeceği için bir dk yapasım en son yine fury warrior oynuyor olurum herhalde

birde forumda çok kişi yok ama keşke wow un her şeyi konuşabildiğimiz bir ana konusu olsa her seferinde yeni konu açmak sıkıyor
  • Warrior since 2005.
  • Op class olayına fazla takılmayın, en fazla progress yapacağın guildin ihtiyacı yoktur başka guild bulursun. Her class her spec her zaman iş yapar maharetli ellerde.

Wotlk sonu Cata başı pvp guild kurnuştum çok rağbet görmüştü. Orda warlock oynayan genç bir arkadaş vardı. O zaman lock aşırı op değildi. Ödüllü duel turnuvaları yapıyorduk hep o 1. oluyordu, adamın canını yarıya bile indiremiyordu çoğu kişi. Ki duel attığı insanlar da pvp ye gönül vermiş insanlar. Gm olarak ben bile hiç yenemedim ki bende Arena Master, Battlemaster, High Warlord adamım. Duel atacağı kişiye göre talent keybind üst baş değiştiren bir manyaktı

Demem o ki hangi class hangi specten zevk alıyorsan onu oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CAFE96FA5

Ben hiç bir zaman op class gibi konulara bakmıyorum.

Raid,dg bile yapmıyorum.İtem lvl takıntım yok.

Zevk almak için oynuyorum ve tek başıma oynuyorum.

Farm,quest ve hunter benim vazgeçilmezlerim.

15 karakterim var. 12'si hunter.

Yeni pakette de tercihim hunter

Ben böyle oynamayı seviyorum ve her zaman bot,aşırı multibox kullananlara karşı savaşıma devam ediyorum.
    Hangi serverdasın aynı tür oyuncuyuz :)

Ben 3.3.5 free serverlarından beri Ally paladin oynuyorum 2018de retaile geçtim ve 2 sene sadece ally paladin ile devam edip son aylarda tüm klasları kastım ama hiçbirinde paladindeki kadar rahat hissetmiyorum kendimi ve uzun yıllar hiçbirşey etki etmeden paladin ile oynamaya devam edeceğim gibi...

• An itibari ile betayı incelediğimde Sub Rogue, Shadow Priest, Disc Priest ve Affli Lock'un aşırı kırık olduğunu görüyorum. Biraz nerf yeseler de gene S+ tier classlar ve specler olacaklarından %100 eminim. Eğer main değiştirmek istiyorsan bu classlardan birini seçmeni tavsiye ederim.
  • 2h frost dk + mm hunter
  • Önceki patchden kalma Warlock'um vardı onla devam ederim muhtemelen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.