Şimdi Ara

SEVGİLİYE EN GÜZEL HİTAP YARIŞMASI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
3
Favori
87.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Manyetizma
    askim gel, askim git gibi oto boka askim diyenlere uy0uz oluyorum, banada denmesin istemem, bide niye illa bisey demek zorunda hissediyosunuz kendinizi icinizden gelmiyorsa demezsiniz. Genelde bisey demem, guzel soz aklima gelirse soylerim ne gerek var yapmacik sozlere

böyle bir yoruma yazacak birşey bulamadım. Bu nasıl bir bakış açısı böyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdengecti__

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma
    askim gel, askim git gibi oto boka askim diyenlere uy0uz oluyorum, banada denmesin istemem, bide niye illa bisey demek zorunda hissediyosunuz kendinizi icinizden gelmiyorsa demezsiniz. Genelde bisey demem, guzel soz aklima gelirse soylerim ne gerek var yapmacik sozlere

böyle bir yoruma yazacak birşey bulamadım. Bu nasıl bir bakış açısı böyle...

biraz odunumsu

• bidenem
  • Bilader
  • “Benim birlikte olduğum, sevgilim, parıldayan ay’ım, can dostum, en yakınım, güzellerin şahı sultanım. Hayatımın, yaşamımın sebebi cennetim, kevser şarabım. Baharım, sevincim, günlerimin anlamı, gönlüme nakşolmuş resim gibi sevgilim, benim gülen gülüm. Sevinç kaynağım, eğlenceli meclisim, nurlu parlak ışığım, meşalem. Turuncum, narım, narencim, hayatımın aydınlığı. Gönlümdeki Mısır’ın sultanı, varlığımın anlamı, İstanbul’um, Karaman’ım, Bütün Anadolu ve Rum ülkesindeki diyara bedel sevdiğim.
  • yürağımın köşesi bence en güzeli :)
  • Fikibok yada cukubik derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sigaram de sigara içen biriyse sana kat kat aşık olacaktır.
  • Cankızım derdim...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.