Şimdi Ara

sevgilim bu dünyadan olmayan varlıklar görüyor sesler duyuyor bilgisi ve fikri olan? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: RovcaniN

quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

quote:

ikimiz de 20 yaşındayız. 1 yıl beraberdik 1 yıl kadar ayrıydık işte. son 1 yıl ayrıydık.

Yani şöyle söyleyeyim, daha önce hiç büyük bi aşka tutulmadım. Eğer seni mutsuz ediyosa ayrıl bence. Zaten kafasına takmış kız, bence bu saatten sonra beraber olsan da kendine zarar verirsin.

Kızın ailesiyle tanışıyosan bi bahset, beraberliğiniz için değil; Kızın sağlığı için ailesiyle konuş. Sana belki sinirlenecek, ailemle ne alıp veremediğin var falan diyecek bağıracak çağıracak.. Bunları yapmasına dayanamam vs dersen kızın en yakın kız arkadaşlarıyla konuş durumu anlat ve yardım iste. Böyle durumlarda gerçekten çok yardımcı oluyorlar. Hem dedikodu var işin içinde hemen atlarlar ama korkma yardımcı olurlar sadece.

Benden tavsiye, çok sevmiyorsan ve seni mutsuz ediyorsa daha 20 yaşındasın kendini mutsuz etmene değmez.

Gerçekten çok seviyosan da kız arkadaşlarıyla, kızın psikolojisi hakkında değil, beraberliğiniz için danış ve kızın psikolojisinden bahsetme. Son yıldır böyle böyle davranıyor de sadece. Kaderimde yoksun lafını da söyleyebilirsin bence sorarsa korktuğun için söylediğini söylersin.

Psikoloğa gidelim demişsen, bu olaylar olduysa, gelip buraya konu açıp bizden yardım edecek duruma düştüysen -ki öyle yani yalan söylüyorsuna getirmiyorum yanlış anlama- ben olsam ayrılır, kızı arkadaşlarına ve ailesine bırakırdım. Kız madem senle beraber olmak istemiyor sen de ileride pişman olacağına şimdi biraz canın yansın, ileride bi anı olarak hatırlarsın.

Başka bi yöntem istersen alıntıla başka şeyler düşüneyim

çok doğru söyledin saol. ruhum biraz rahatladı. ama şöyle bi durum var kızın annesi bizi onların evde ders çalışırken öpüşürken gördü. yani aramızın pek iyi olduğu söylenemez annesiyle. kızla da ondan sonra bozulmuştu zaten. annesi sürekli ona bu konuyla alakası şeyler söylüyomuş yüzünü kızartıyomuş annesinin yüzüne bakamıyomuş.

üzerime düşen acıyı çekmeye razıyım da, kızın belirsizlikleri yaşadıklarını merak etmiyorum değil... arkadaşlarının hiç birini tanımıyorum 1 yıldır görüşmedik hiç. ailesine ulaşamam. iyi olmadığı için onu da suçlayamıyorum ama biyerden sonra kapatmak gerek heralde bu defteri.

başka bi yöntemi görünürde yok söylediklerin çok mantıklı geldi allah razı olsun :)

Hocam acaba konuşursanız bi sorarmısınız
    Forumda AltairIbnLaAhad diye biri var sevdiği kızla arasında bişey olucak mı diye
    Birde ismini sor bakalım tutacak mı

• ayıp ettiniz hocam elbet de sorarım görürsem konuşursam eğer söz ilk bunu sorucam:) ama onun lafına bakarak hareket ediceksek iptal oluruz hiç bişey tesadüf değil de geleceği görmek nedir inanmakla inanmamak arasında kaldığım için böyle oldu belki de.
  • quote:

ayıp ettiniz hocam elbet de sorarım görürsem konuşursam eğer söz ilk bunu sorucam:) ama onun lafına bakarak hareket ediceksek iptal oluruz hiç bişey tesadüf değil de geleceği görmek nedir inanmakla inanmamak arasında kaldığım için böyle oldu belki de.

yok hocam ona göre hareket etmemde
    ismini sor eğer bilirse cidden dumur oluruz
  • Kızın bu dünyadan olmayan şeyleri görmesinden çok geleceği görüyorum demesi sorun bence. şirk koşmak lan bu.
  • Csb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha csbye bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    dimi şirk koşmuş hocam?
  • Yalaninda böylesi iyi olmuş ayrılmaniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.