Şimdi Ara

Sevgiliden ayrılmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok güzel birlikteliğimiz vardı. Evlenme teklif etmiştim kabul etmişti. Yüzüğü takmıştı. Ama son hafta bir anda bir kavga tufanı başladı. Çok üstüme geliyordu. Yaptığım her şeyde bir artniyet aradı. Sonunda dayanamayıp bitsin dedim. Kararlıydım bitti ama pişmanım. Fevri davrandığımı kabul ediyorum. Yüzüğü geri verdi ve bir daha rahatsız etmememi, benimle artık vakit geçirmek istemediğini, bunun ona hayat dersi olduğunu söyledi. Ben gittim peşinden hatta bırakma dedim ama olmadı. Sağolsun arkadaşım konuşmuş, seviyorum ama konuşacak bişey yok demiş.

Uzun lafın kısası, ne yapmalıyım, güvenini geri kazanabilir miyim?

• izlediğiniz bir dizi üzerinden git leyla ile mecnun izlediyseniz o dizideki mekanlara falan götüreceğini, kireçburnu sahilde oturup hayat görüşlerimizi konuşmak istediğini dile getir.

leyla ile mecnun daki ismail abi bizi böyle görse üzülmezmiydi vs. diyince akan sular durur genelde. yani benim olmasını istediğim dünyamda böyle.
  • Arkadaşını aradım. Konuşmak istemedi. Arkadaşları ve ablası dahi konuşmak istemediler. Bir daha onları da aramamamı söyledi. Görmek ve konuşmak ve benimle olmak istemediğini söyledi. Anlayacağınız tamamen bitti. Hayatımda ilkti ilk defa barışmak istedim birisiyle olmadı. Sağlık olsun.
  • Vazgeçme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vazgeçmezse karakolda biter bu.
    böylede naz olmayacağına göre.

hocam kendi kaderi ne yapmak isterse yapsın boşver. sen teklifini sundun.
  • keşke o kadar kolay olsa. Sonuçta evet dedi. Ona sığınıyorum şu an. Sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.