Şimdi Ara

sevgili elektronik ustalarım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde 1 adet uzaktan kumandalı helikopter bir adet uzaktan kumandalı araba devresi var.helikopter olan sarjlı,araba olanın pilli devresi varbana ne önerirsiniz abilerim ne yapabilirim ben bunlarla...

• Çöpe At Sende Kurtul Bizde Kurtulalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesidelphia

Çöpe At Sende Kurtul Bizde Kurtulalım

Ya arkadaşın dediği gibi çöpe atarsın yada o helikopter ile oynarsın
  • hem uçan hemde koşan tabirinde araba yapabilirsin :D
  • kardeşim sen nasıl bir şey yapmak istediğini belirtip ss atarsan sana yardımcı olabiliriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pesidelphia

Çöpe At Sende Kurtul Bizde Kurtulalım

• At Onu At
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarali6600

elimde 1 adet uzaktan kumandalı helikopter bir adet uzaktan kumandalı araba devresi var.helikopter olan sarjlı,araba olanın pilli devresi varbana ne önerirsiniz abilerim ne yapabilirim ben bunlarla...

Hocam ne yapabilirim derken bu parçaları kasanızda kulllanmıcaksınız herhalde.
  • http://www.youtube.com/watch?v=a89yRqqK1T8

uzaktan kumandalı aklıma gelen başka bir modifiye yok videoyu izle

halay gücünü kullan imkanların dahilinde yapabileceklerini düşün daha sonra yapmaya kalkıpta yapamadığım biryer olursa yardımcı olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkov_19 -- 20 Ekim 2011; 22:37:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkov_19

http://www.youtube.com/watch?v=a89yRqqK1T8

uzaktan kumandalı aklıma gelen başka bir modifiye yok videoyu izle

halay gücünü kullan imkanların dahilinde yapabileceklerini düşün daha sonra yapmaya kalkıpta yapamadığım biryer olursa yardımcı olalım

eyvallah saol hayatımda böle bi pc görmedim sayende görmüş oldum ....

• quote:

Orijinalden alıntı: barhonda1

quote:

elimde 1 adet uzaktan kumandalı helikopter bir adet uzaktan kumandalı araba devresi var.helikopter olan sarjlı,araba olanın pilli devresi varbana ne önerirsiniz abilerim ne yapabilirim ben bunlarla...

valla ben akıl yürüttüm fakat nasıl yapıcamı bilmiyorum.helikopterin toplam 4 motoro var ve gerçekten gövdesini kaldırdgına göre bayabı hızlı dönüyolar ben diyorumki helinin motorlarını arabaya baglayım hem daha hızlı gider...olmazmı.sadece motorlarını değil tabiki komple devresini falan.
  • @ankarali6600 sizden sabırla sorduğum soruyu cevap bekliyorum ?
  • quote:

quote:

quote:

valla ben akıl yürüttüm fakat nasıl yapıcamı bilmiyorum.helikopterin toplam 4 motoro var ve gerçekten gövdesini kaldırdgına göre bayabı hızlı dönüyolar ben diyorumki helinin motorlarını arabaya baglayım hem daha hızlı gider...olmazmı.sadece motorlarını değil tabiki komple devresini falan.

öyle yaparsan dönme işlevini yapamassın sade motorlarını bağla iyi şeyler olucaktır

• quote:

quote:

quote:

Heralde bu arabanın üstünede PC yi koyup taşınabilir yapıcaksınız :D PC mod bölümüyle hala bir bağlantı kuramadım hadi helikopterin motor ve pervanesınden fan yapılabilir tamamda şimdi araba helikopter...!!!

• ben olsam biraz beyin fırtınasıyla arabanın gereksiz olan parçalarını atar direk kalıbını alıp yapıştırıcı sayesinde helikopterin pervanesiyle birleştirir tüm motorları arkaya bağlayıp isteye göre gücü tam olarak pervaneye veya tekerleklere verecek şekilde ayarlar bunun için de kumandaya bir tuş yapardım.

ama zor biraz
  • Kasada mı kullanacaksın onları.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.